20.03.18 12:30
Автор: Світлана
1 ответ

Рішення ВЛК для курсанта

Мій син закінчує навчання в інституті спеціального зв'язку та захисту інформації (четверти курс). В січні 2018р. захворів хронічним гломерунефритом. На даний час в військовому госпіталі, потім буде амбулаторне лікування. Був одним з кращих курсантів. Всі його мрії і бачення були тільки в службі. Лікарі кажуть, що з таким діагнозом 100 відсотків комісують. Чи це дійсно так? Чи дадуть йому диплом? І якщо комісують чи буде якась компенсація чи це буде оформлення групи інвалідності???

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.03.18 22:20
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
По-перше, що стосується юридичної сторони питання, дивіться «ПОЛОЖЕННЯ про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/page), взагалі та Додатки 1 та 2 до нього, зокрема: Додаток 1 – розділ «Хвороби сечостатевої системи (№ 00-№ 99), їх наслідки» (ст.ст.66, 67 – як вбачається); Додаток 2 – пояснення до цих статтей 66, 67.
По-друге, в ході ВЛК стан придатності військовослужбовця до військової служби має бути визначений відповідно до цих статтей 66, 67 (у Вашому випадку), в яких зазначеного вами діагнозу не передбачено (юристи не лікарі, щоб встановлювати цю відповідність).
По-третє, питання на кшталт «чи дадуть йому диплом?» не до юриста, а до гадалки (вибачте): по-перше, необхідно пройти лікування; по-друге, необхідно пройти ВЛЕК; по-третє, якщо «не дадуть» - тоді до юриста (законно чи ні). Щодо інвалідності передбачені, встановлені певні, конкретні стани здоров’я (хвороби) людини, при цьому, непридатність до військової служби не означає інвалідність людини.
Похожие вопросы:
06.02.12 16:33
Автор: Валерий
6 ответов
Невиконання рішення суду

Суд прийняв рішення про скасування наказу "Про стягнення за порушення трудової дисципліни"(де йшлося і про зняття 30% надбавки) та про відшкодування моральної шкоди.Адміністрація відшкодування моральної...

03.10.16 11:47
Автор: Наталія
1 ответ
Чи може оскаржити рішення ВЛК командир військової частини або вищестоящі військові, солдату строкової служби ?

Військовослужбовцю строкової служби медична ВЛК прийняла рішення не придатний до служби (комісувала).Чи можуть оскаржити рішення в військовій частині (командир) ?

20.02.15 12:41
Автор: Ірина
2 ответа
Оскарження рішення суду

Доброго дня! Можу я зараз оскаржити рішення районного суду від 17.06.2009р. щодо визнання права власності без визначення частки в блок секції на квартиру? Чи вже...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: