12.03.18 21:39
Автор: Anonim
1 ответ

відстрочка від армії

Чи має право на відстрочку від строкової служби, по продовженню трудової діяльності, лікар-дільничний призовного віку,який працює на повну ставку+1/2 по виробничій потребі.На даний момент пройшов медкомісію у військоматі,відправили на дообстеження(виявили деякі проблеми зі здоров'ям).Чи є можливість подати таку заяву після проходження дообстеження?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.03.18 15:28
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
Закон України «Про військовий обов'язок і військову службу» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2232-12), Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу – стаття об’ємна (дивіться самостійно), але наведеної Вами підстави для надання відстрочки від призову не передбачено. Втім, передбачено ч.15:
«15. У випадках, не передбачених цим Законом, відстрочка від призову на строкову військову службу може бути надана призовникам згідно з рішеннями призовної комісії Автономної Республіки Крим, обласних та Київської міської призовних комісій за поданням районних (міських) призовних комісій.»
Подайте заяву (рапорт) на ім’я районного військового комісара.
Похожие вопросы:
11.09.18 19:26
Автор: Ярослав
1 ответ
Відстрочка від армії при народження дитини

Доброго дня. Кілька днів назад народилася перша дитина, приблизно в цей же час прийшла повістка у військомат. Підскажіть будь-ласка, на який термін дається відстрочка від...

17.01.15 22:41
Автор: Аліна
3 ответа
В якому випадку дають відстрочку від призову, якщо жінка інвалід і знаходиться на утриманні чоловіка?

В Конституції не знайшла детальної відповіді. Якщо я інвалід 3-ї групи по зору, встановлено причинний зв'язок інвалідності з наслідками Чорнобильської катастрофи(група пожиттєво). Отримую соціальну пенсію,...

05.04.16 21:42
Автор: Діма / вопрос с сайта molbuk.ua
2 ответа
Чи може служити відстрочкою від строкової військової…

Чи може служити відстрочкою від строкової військової служби, довідка, в якій зазначено ,що призовник здійснює догляд за психічно хворим (своїм дідусем)?

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: