04.03.18 23:33
Автор: Надія
7 ответов

Виплати по договору цпх

Працювала по договору цпх, чекаю виплату більше одного місяця. Яким чином можна стягнути з підприємства свою заробітну плату. Маю копію акту приймання-передаяі виконаних робіт від 31.01.2018 з підписом головного бухгалтера

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
06.03.18 21:46
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 428
Надія, свидетели- сотрудники, подписи на документах, в журналах.
06.03.18 14:06
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20786
Надія, а це вже платна консультація.
05.03.18 20:06
Автор вопроса: Надія
Касьянов Николай,
а як можна довести судові трудові відносини?
05.03.18 15:49
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20786
Надія, якщо ви - не ФОП. тоді це класична підміна, в вас дуже хороши шанси у суді. Просить суд визнати договір трудовим. Вам це вигідно.
05.03.18 15:03
Автор вопроса: Надія
Ирина ***,
Працювала я там бухгалтером матеріального столу, і ходила на роботу згідно з трудовим розпорядком роботи, але офомляти вони не хотіли і зрозуміло що в актах не написано що я виконувала роботу бухгалтера
05.03.18 14:11
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 428
Надіє, доброго дня! А що за роботу ви виконували? Якщо вже судитися, то може там і підміна трудового договору цивільно-правовим?
05.03.18 13:48
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20786
Доброго часу доби, Надія.
по договору цпх. не може бути "Зарплати" виключно грошова винагорода, бо то не трудові відносини.
А стягнути можливо лиш у судовому порядку, вчинивши відповідний позов.
Похожие вопросы:
26.08.11 10:40
Автор: Валерий
3 ответа
Виплата премії в зв'язку з ювілейною датою.

2роки тому.перебуваючи в черговій відпустці,я відсвяткував своє п'ятидесятиріччя.На звітно-виборчих профспілкових зборах,в цьому році,у звіті було сказано,що відповідно до положення колективного договору всим працівникам,у яких були...

12.02.14 12:48
2 ответа
Компенсація при затримці виплат при звільненні

Мене звільнено з роботи в березні 2011 року за п.1 ст.40 КЗпП України (скорочення штату працівників). Під час оформлення пенсії у листопаді 2013 року виявилося,...

23.06.14 17:28
Автор: Володимирівна
1 ответ
Дородові виплати

Доброго дня! Мене цікавить таке питання. Я знаходжусь у декретній відпустці до 3-х років, вагітна другою дитиною, переходжу з одного декрету в інший, не виходячи...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: