02.03.18 15:54
Автор: Світлана
4 ответа

Виплата компенсації інваліду війни 2 групи

Доброго дня. Мій чоловік отримав 2 групу інвалідності, захворювання пов'язане з захистом Батьківщини та відповідно статус інваліда війни 2 групи. У вересні 2017 року ми стали на квартирний облік в міській раді. Проживаємо в квартирі без опалення, житлова площа якої 11 кв.м. 4 особи: свекруха і ми з чоловіком з новонародженою дитиною. Оскільки місцева влада нас забезпечити житлом не може, то в управління праці ми звернулись щоб нам виділили кошти на придбання житла, згідно постанови 719 від 19.10.2017. АЛЕ відповіді ми не отримали. Скажіть, будь ласка, чи дійсно ми маємо право на отримання даної грошової компенсації для придбання житла?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
04.03.18 11:28
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
Тепер я знайшов цю Вашу постанову – першого разу Ви вказали дату 2017, а не 2016.
Постанова, як я вважаю, поширюється на Вас, підлягає до застосування щодо Вас. Постановою затверджено, зокрема, «ПОРЯДОК виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» з детальним викладенням цього Порядку (об‘ємний за змістом). Згідно з п.7 Порядку «Заяву про призначення грошової компенсації член сім’ї загиблого, особа з інвалідністю (далі - заявник) або їх законний представник чи уповноважена особа особисто подають до органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку (далі - орган соціального захисту населення)» - а не «управління праці», як вказано Вами у питанні. Крім того, до заяви мають бути додані документи згідно п.8 Порядку. Крім того, заяву раджу подавати під реєстрацію її вручення на Вашому екземплярі (це не передбачено Порядком, але це звичайна практика діловодства і є доказом подання заяви у випадку судового розгляду питання). Крім того, раджу подати заяву з цього приводу (про Вашу ситуацію) або голові Вашого районного виконкому, або голові районної держадміністрації з повідомленням як про подання попередньої заяви, так і про подання заяви тепер (після цієї моєї поради) до управління соцзахисту населення; і також під реєстрацію її вручення на Вашому екземплярі.
04.03.18 10:15
Автор вопроса: Світлана
Крикун Сергей,
постанова 719 від 19 жовтня 2016 року "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей"
04.03.18 10:14
Автор вопроса: Світлана
постанова 719 від 19 жовтня 2016 року "Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей"
03.03.18 23:52
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 8/ 0/ 0  Ответов: 701
По-перше, незрозуміло (мені) на яку «постанову 719 від 19.10.2017» Ви посилаєтесь (принаймні, такої постанови КМУ не існує; повідомте про видавника).
По-друге, відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2011-12/page):
«Стаття 12. Забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей жилими приміщеннями …
3. Особам, звільненим з військової служби і визнаним інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час виконання обов'язків військової служби, або захворювання, одержаного під час проходження військової служби, жилі приміщення в населених пунктах, обраних ними для проживання з урахуванням встановленого порядку, надаються позачергово за рахунок військових формувань або органів виконавчої влади, в яких вони перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
У позачерговому порядку в разі потреби поліпшення житлових умов надаються жилі приміщення сім'ям військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби, за місцем їх перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Забезпечення жилими приміщеннями в разі потреби поліпшення житлових умов сімей військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення та загинули (померли) або пропали безвісти, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.».
Похожие вопросы:
15.12.11 18:18
1 ответ
Одноразової компенсації за втрату здоров'я

Я з 28.06.1986р по 14.12.1986р приймав участь в ліквідації наслідків аварії на Чернобильській АЕС. В січні 1993 року мені був встановлений зв\'язок захворювання пов\'язаний з...

20.03.18 12:30
Автор: Світлана
1 ответ
Рішення ВЛК для курсанта

Мій син закінчує навчання в інституті спеціального зв'язку та захисту інформації (четверти курс). В січні 2018р. захворів хронічним гломерунефритом. На даний час в військовому госпіталі,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: