27.02.18 12:54
Автор: Ruslana
1 ответ

Тимчасові робітники

Добрий денЬ! У мене виникло таке питання: Мене взяли на тимчасову роботу, Длоговір заключено на два місяці і роботодавець бажає в майбутньому продовжити наші відносини, чи потрібно відповідно до Указу президії № 311 між договорами дотримуватися перерви, більшої ніж один тиждень, щоб Договора не визнали трудовими безстроковими?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
27.02.18 14:07
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 419
Потрібно. Але маю сумніви у правомірності укладення тимчасового договору. Яка підстава? Строковий (Тимчасовий) договір укладають у випадках, коли неможливо укласти безстроковий трудовий договір - ст. 23 КЗпП,
Схожі питання:
20.09.11 20:30
Автор: О. Оксана
1 відповідь
перерасчет помощи по беременности и родам для застрахованого лица

Моє ім’я – О. Оксана Валеріївна. Я - робітник Н… історико-культурного заповідника. На даний момент знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею...

Розділ: Інше
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: