09.02.18 11:49
Автор: ІВАН
1 ответ

Звільнення з військової служби

Доброго дня, мене звати Іван. Я проходжу службу на офіцерській посаді. 25 травня 2017 року в мене закінчився строк дії контракту. Новий контракт я не підписував, але 09.02.2018 року ознайомившись зі своєю особовою справою з намірами дізнатись в якому я статусі знаходжусь на сьогоднішній день щоб в подальшому звільнитись з військової служби я виявив в ній новий контракт до 2022 року. Який я не підписував. Та про його існування не знав. Враховуючи вище зазначену інформацію я можу звільнитись з військової служби без подання до суду?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
10.02.18 14:14
Специалист Крикун Сергей
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 568
Подайте рапорт по команді про звільнення з військової служби у зв’язку з закінченням контракту. При цьому необхідно мати на увазі, що умовою звільнення в Вашому випадку є вимоги Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page), а саме ч.8 ст.26:
«8. Під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці:
1) з моменту оголошення мобілізації до часу, визначеного пунктами 2 або 3 цієї частини: …
і) які уклали контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію та вислужили не менше 24 місяців військової служби за контрактом, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу під час особливого періоду;
ї) які в особливий період (крім проведення мобілізації та введення воєнного стану) проходять військову службу за контрактом і строк контракту яких закінчився, якщо вони не висловили бажання продовжувати військову службу, крім випадків, визначених абзацом другим частини третьої статті 23 цього Закону.»
- тобто, щоб Вашому випадку відповідала одна з умов: підп.»і» чи «ї».
Стосовно виявленого контракту, повідомте у рапорті про його неукладення та який є недійсним і має ознаки службового підроблення, що є складом злочину згідно ст.366 Кримінального кодексу України (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2341-14).
Похожие вопросы:
виселення із службового житла військовослужбовця у разі звільнення до досягнення 20-річного стажу за сімейними обставинами

Чи можуть виселити із службового житла військовослжбовця у разі звільнення до досягнення 20-річного стажу за сімейними обставинами ? Звільненя відповідно до "КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА...

23.03.14 20:19
Автор: игорь
1 ответ
військова служба за контрактом

Доброго дня (вечора).У мого сина 30 березня закінчуєть контракт на проходження військової служби у лавах Збройних Сил України, скажіть будь-ласка, чи може командування без згоди...

23.01.18 11:00
Автор: Дмитро
1 ответ
звільнення з військової служби

Дружина підписала новий контракт на 3 рокі!контракт набирає чинності з 28.01.2018р чи можливо до цього часу звільнитися дружині з лав ЗСУ?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: