08.02.18 15:10
Автор: Назар
ответов нет

ЧИ правомірно працює експерт

Доброго дня, шановні юристи!
Уже колись звертався за підказкою сюди. Допомогли дякую. Питання стосується високого паркану між нами і сусідами, який встановив сусід (паркан металевий, суцільна бляха висота від 2м до 2.5 м.). Паркан затінює світло вікна в будинку і значну частину городу. Ми вже перейшли на судовий розгляд і тут така справа. Була двічі комісія сільської ради є висновки, що неправомірно встановлено паркан, що він має бути там на 80% прозорий і що має бути згода сусіда на встановлення такого паркану і висота не більше 1,5 м. Звісно все проігноровано. Тому ми передали до суду. Суд призначив незалежного експерта, і почалось:
03.07.2017 р. ми заплатили 3590 грн за проведення технічно-будівельної експертизи незалежному експерту Самулевичу В.М.
12.09.2017 р. він приїхав і все оглянув.
17.11.2017 р. він витребовував матеріали справи у Рожнятівському суді, тобто на якій основі сільська рада надавала такий висновок щодо прозорості паркану і його висоти.
20.12.2017 р. Рожнятівський суд відправив Акт узгоджувальної комісії сільської ради.
І від тоді ні слуху ні духу.
А цікавить таке, скільки цей незалежний експерт, має по закону часу, щоб дати такий висновок? Оскільки суд не може продовжити роботу без його висновку, а він на будь-які наші звернення відповідає, що працює над тим.

Присвоить статус
Похожие вопросы:
07.02.18 00:55
Автор: Василь
1 ответ
Чи правомірномене знято з черги на житло для військовослужбовців?

Підкажіть будь ласка, чи правомірно мене знято з черги на житло для військовослужбовців? Я війсковослужбовець за контрактом з 1997р по теперішній час. Сім'я багатодітна (син...

Раздел: Недвижимость
10.05.18 12:38
Автор: Елена
1 ответ
Як правомірно перевести лаборанта з поліклініки в стаціонар?

Як правомірно перевести лаборанта з поліклініки в стаціонар? Лабораторію поліклініка та стаціонара обєднали, та працівники поліклініки не хочуть переходити на стаціонар, посилаючи на те що,...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: