01.02.18 11:29
Автор: Олександр
3 ответа

Призив до армії, лікар написав щось олівцем

Десь чуть меньше року назад мені прийшла повістка, ну і я пішов в коледж, взяв справку, що я навчаюсь і заніс в воєнкомант, там мені сказали проходити ще мед. комісію. В мене була варикоцеле 2 ступеня, хірург після огляду сказав, що вже 1 ступеню і почав щось записувати, а потім записав скільки мені років, я сказав що 17. Дальше він сказав шось по типу "Давай щоб ти не бігав і щоб мене не торбувати" і взяв шось написав олівцем, а дальше в кінці мед. огляду головний лікар прочитав військову справу, чи як це називається і сказав "Служити ти не підеш, але операцію зроби для здоров'я". Я не поняв чи він мав на увазі, що я взагалі не буду служити чи якийсь певний час. А зараз я задумався про цю ситуацію і в мене виникло запитання, що взагалі таке сталось і чому мені записали щось олівцем.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
01.02.18 14:48
Автор вопроса: Олександр
Все зрозуміло, це було тупо запитувати людей які хочуть тільки написати шось таке, щоб висміяти чи показати свою домінацію. Вибачте більше я такого не допущу. Ваше прізвище повністю вас характерезує(не хотів вас образити тільки повідомити, щоб ви знали)
01.02.18 14:45
Автор вопроса: Олександр
Ясненько, дякую.
01.02.18 11:56
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3405
Коли виясните, "що взагалі таке сталось", і "чому Вам запмсали щось олівцем", повідомте, будь ласка нам, щоб ми знали: що відповідати на такі питання.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: