04.01.18 13:04
Автор: Дмитро
1 ответ

Як можна повернути свої кошти?

Проблема з покупкою товару через інтернет. Продавець не повернув гроші після прийому товару!
Замовив акваріумний фільтр і обігрівач в інтернет магазині з передоплатою та безкоштовною доставкою. Виявилось що фільтр занадто сильний і дуже шумить як для мого акваріума, і вирішив повернути. Коли з’єднався з продавцем він довго шукав відповідь щоб я не міг повернути товар. Спочатку говорив що товар неможна повернути після використання (занурив фільтр в чисту воду без грунту для провірки, так як акваріум ще не запускав). Відповідав, якщо фільтр без браку тоді я його також не можу повернути тому що я його вже купив і ніякої причини для повернення немає. Далі погодився на повернення, сказав - якщо фільтр буде в нормальному стані гроші повернуть. Я пішов і відправив фільтр за свої кошти!
Коли прийшов фільтр до продавця він зняв відео де занурив фільтр у воду і сказав що ніякого браку тут немає, хоч я відправляв його не через брак! Відповів що відправить фільтр постачальнику на перевірку, якщо браку немає мені назад відправлять фільтр. У відповідь я сказав що відправляв фільтр не через брак. Він відповів – товар перевірить постачальник і чи вернуть мені кошти залежить від постачальника товару. Одним словом «путався у своїй відповіді»!
Далі виникла ще одна проблема, але вже з іншим товаром – обігрівач! Щоб провірити обігрівач залишив його в воді, а на другий день обігрівач набрав води, не знаю яким дивом він не замкнув. Знову зателефонував і розповів про брак обігрівача, відправив відео з браком обігрівача. Продавець сказав – якщо ніяких тріщин немає це брак. Обігрівач я також відправив за свої кошти.
Коли вже прийшов обігрівач продавець прийняв товар і відповів що під захисним ковпаком була тріщина. Сказав що це не брак і мені потрібно було розібрати обігрівач ще при прийомі на пошті щоб вернули гроші. Тріщина обігрівача була в неприступному місці, для її виявлення мені потрібно було повністю розібрати обігрівач!

В мене є звіти про замовлення на mail, чеки про оплату в приват24, Документ з нової пошти про відправлення товару, переписка у вайбер, моє відео з обігрівачем. Також в вайбері присутнє відео продавця де він провірив фільтр після моєї доставки і сказав він працює «отлично».
Чи можна в такій ситуації повернути кошти за товар?


Присвоить статус
Ответы на вопрос:
04.01.18 13:13
Специалист Богданов Никита
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 229
нужно обратиться к ним с письменной претензией, если не даст толку, то через суд
обращайтесь, помогу составить претензию
пишите на почту
[email protected]
Похожие вопросы:
26.08.14 11:53
Автор: Катерина
1 ответ
Як можна повернути свої кошти за не використане сервісне обслуговування на побутову техніку?

Доброго дня! Моя проблема заключається в тому, що 2 роки тому я купуючи ноутбук в магазині Технополіс мені підсунули пакет сервісних послуг "Підтримка "Silver". Я...

26.08.14 12:12
Автор: Катерина
1 ответ
Яким образом можна повернути свої кошти за не використане сервісне обслуговування на побутову техніку?

Доброго дня! Моя проблема заключається в тому, що 2 роки тому я купуючи ноутбук в магазині Технополіс мені підсунули пакет сервісних послуг "Підтримка "Silver". Я...

29.12.16 16:10
Автор: Анна
2 ответа
як повернути свої кошти?

Доброго дня! Замовила у інтернеті(Вк) товар, який зовсім не відповідає фото. Хоча, продавець запевнив, що буде відповідати фото. Чи можу я повернути назад свої кошти?...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: