14.12.17 21:41
Автор: Ольга
5 ответов

досрочная пенсия в 50 лет для матери инвалида с детства, Особенности толкования Закона- Кто может уточнить!

Добрий день Прошу правову допомогу, так як в Законі України про достроковий вихід на пенсію, для матері інваліда з дитинства мені (50 років) і стаж 15 років є - є правові різночитання, на які посилається пенсійний фонд.
Мені надали в пенсійному фонді, на підставі того, що дитині була встановлена ​​інвалідність після 6 років (на що в пенсійному фонді є документ, який суперечить Закону України) і Конституції ..
Я подала в суд- але також відмовив ... посилаючись на те що, СТАТУС ИНВАЛИД З ДИТИНСТВА БУВ УСТАНВЛЕН ПІСЛЯ 16 років !!
Так, статус інваліда з дитинства моїй дитині було встановлено в 17 років, і кілька місяців,
але по ЗАКОНУ-ІНВАЛІД ДИТИНСТВА ВВАЖАЄТЬСЯ до 18 років-і немає обмежень
Розділ I

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Визначення термінів

У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:

дитина - особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з
законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої
раніше;
Яка різниця- інвалід з дитинства до 16 років або інвалід з дитинства з 16-18 років
Чи я не маю рації?
У Законі є якась інформація?
саме; як витлумачити цей вислів? де визначено ".Див текс нижче
При цьому до числа інвалідів з дитинства належать також діти-інваліди віком до 16 років, які мають право на одержання соціальної пенсії (відповідно до ст. 94 цього ж Закон)

....до 16 років ,,, ???
тобто якщо інвалідність була назаначена після 17 років - то щось статус матері інваліда дитинства тут не застосовується?
скасовується?
тут зовсім не зрозумілий висновок......

ПОСИЛАННЯ НА ЗАКОН;згідно зі ст. 17 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Згідно з даною статтею, жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховували їх до шестирічного віку, і матері інвалідів дитинства, які виховали їх до цього віку, мають право на пенсію за віком після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше* 15 років із зарахуванням до стажу часу догляду за дітьми (пункти «є» і «ж» статті 56 Закону України «Про пенсійне забезпечення»). При цьому до числа інвалідів з дитинства належать також діти-інваліди віком до 16 років, які мають право на одержання соціальної пенсії (відповідно до ст. 94 цього ж Закону


з повагою,
Ольга

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.12.17 13:23
Специалист Богданов Никита
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 259
Ольга, а где эти десятки решений, на них нужно было посылаться в суде при обжаловании решения пенсионного фонда
15.12.17 13:10
Автор вопроса: Ольга
Проблема не в том, что ребенок имел показания до 6 лет- проблема в том, что пенсионный фонд трактует закон - что мы должны это доказывать-
мы не должны это доказывать
Это нарушение и желание пенсионного фонда -на самом деле есть десятки решений- где Суд принял сторону матерей инвалидов детства, независимо - были ли предпосылки в 6 лет
Спасибо
15.12.17 11:40
Специалист Богданов Никита
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 259
Можно попробовать его обжаловать, если доказать что ребенок имел медицинские показания для признания ребенком-инвалидом до шести лет
Обращайтесь, помогу обжаловать решение, пишите на почту
[email protected]
15.12.17 07:52
Автор вопроса: Ольга
Доброго ранку
Суд був заочний, 5 грудня, почта ничего не передала мне, хотя я все время ходила на почту... ( еще буду узнавать на почте- как такое может ,быть.. что в суде есть ответ из почты- что я не явилась .. )
Вчера 14 декабря получила ответ- и у меня есть 10 дней для подачи аппеляции-
СУД НЕПРАВИЛЬНО ИСТОЛКОВАЛ САМО ПОНЯТИЕ
1) РЕБЕНОК ИНВАЛИД И ИНВАЛИД С ДЕТСТВА !- здесь есть положения, которые
СУД НЕПРАВИЛЬНО ПОНЯЛ ( увидел дополнение в Законе -!!!!
но там же ясно написано, что ТАКЖЕ ПРИНАДЛЕЖАТ ДЕТИ- ИНВАЛИДЫ ( ИМЕЕТСЯ ВВИДУ
ст. 17 Закону України «Про пенсійне забезпечення».

Згідно з даною статтею, жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, і матері інвалідів з дитинства, які виховали їх до цього віку, мають право на пенсію за віком після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 15 років із зарахуванням до стажу часу догляду за дітьми (пункти "є" і "ж" статті 56 цього ж Закону). При цьому до числа інвалідів з дитинства належать також діти-інваліди віком до 16 років, які мають право на одержання соціальної пенсії.

Дети до 16 лет- здесь имеется ввиду не то. что ребенок является инвалидом-детства, если его возраст до 16 лет
( Что касается "тлумачення" ...матері інвалідів з дитинства, які виховали їх
до цього віку, мають право на призначення дострокової пенсії за
віком після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років
страхового стажу. При цьому до числа інвалідів з дитинства
належать також діти-інваліди віком до 16 років.... ",
то здесь трактовка означает ;
"Які виховали їх до 6-річного віку" НЕ ОЗНАЧАЕТ "воспитавшие их до этого возраста уже в статусе инвалидов". НЕ ОЗНАЧАЕТ "воспитавшие их до этого возраста, причем с уже имеющимися отклонениями в состоянии здоровья". Эта фраза ОЗНАЧАЕТ только "воспитавшие их до этого возраста".
Поправлю только (попробую,вернее).Оговорка в Законе"При цьому до числа інвалідів з дитинства
належать також діти-інваліди віком до 16 років" необходима для тех случаев,когда на момент ухода на пенсию матери ребёнок ещё не получил статус "инвалид с детства",т.е. ему ещё нет 18 лет.(Здесь,кстати,налицо недоработка Закона.Указаны дети-инвалиды до 16 лет,по старой классификации.А куда делись от 16 до 18?Они ведь то же "дети-инвалиды",а не "инвалиды с детства")

2) НЕПРАВИЛЬНО ПОНЯЛ ОТКАЗ ИЗ ПЕНСИОННОГО ФОНДА- они мне отказали из-за подтверждения что мой ребенок не был инвалидом до 6 лет !
в пенсионном фонде нет отказа мне, что что ему было 17 лет- а СУД
вероятно не понимая, что ребенок до 18 лет-
"- это дитина - особа віком до 18 років (повноліття)"

Цей Закон визначає охорону дитинства в Україні як
стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення
реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту,
соціальний захист та всебічний розвиток встановлює основні засади
державної політики у цій сфері.

Розділ I

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Визначення термінів

У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:

дитина - особа віком до 18 років (повноліття), якщо згідно з
законом, застосовуваним до неї, вона не набуває прав повнолітньої
раніше;

дитинство - період розвитку людини до досягнення повноліття;

охорона дитинства - система державних та громадських заходів,
спрямованих на забезпечення повноцінного життя, всебічного
виховання і розвитку дитини та захисту її прав;
15.12.17 00:33
Специалист Богданов Никита
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 259
Коли був суд?
рішення оскаржували?
Потрібно оскаржувати рішення суду!
Судова практика, нажаль, склалась наступним чином:
Відповідно до п. 3 розділу ХУ «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» матері інвалідів з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком, але не раніше, ніж за п'ять років до досягнення пенсійного віку за наявності не менше 15 років страхового стажу. При цьому до числі інвалідів з дитинства належать також діти-інваліди віком до 16 років.
Відповідно до п. 2.18 «Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою Правління Пенсійного фонду України № 22-1 від 25.11.2005 року, визнання особи інвалідом з дитинства засвідчується випискою з акту огляду в МСЕК, медичним висновком установи охорони здоров'я, посвідченням одержувача допомоги, довідкою органу, що призначає допомогу, про період призначення допомоги. У разі якщо дитина визнана дитиною-інвалідом після досягнення шестирічного віку, або інвалідом з дитинства після досягнення вісімнадцятирічного віку надається висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що вона мала медичні показання для визнання її дитиною-інвалідом до досягнення шестирічного віку.
З наведеного випливає, що мати інваліда з дитинства або дитини-інваліда має право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення п'ятдесяти років у тому разі, якщо дитина, яку вона виховує, визнана дитиною-інвалідом до досягнення шестирічного віку. Якщо дитина визнана дитиною-інвалідом після досягнення нею шестирічного віку або інвалідом з дитинства після досягнення вісімнадцятирічного віку, мати цієї дитини має право на отримання зазначеної пенсії лише у разі наявності висновку лікарсько-консультативної комісії про те, що дитина мала медичні показання для визнання її дитиною-інвалідом до досягнення шестирічного віку.
Похожие вопросы:
12.07.11 16:50
1 ответ
Как получить пенсию по утрате кормильца инвалиду детства?

Я инвалид детства 3 группы (заболевание тазобедренного сустава).Мне 39 лет. Оформил группу в 2005г.Не работаю ( предлагают только физически тяжёлый труд-грузчик и т.д.,хотя я и...

Раздел: Другое
04.02.15 15:35
Автор: сергей
1 ответ
моему отцу отказано в досрочной пенсии как отцу инвалида

моему отцу отказали в досрочной пенсии как отцу инвалида 1 группы с детства( ему 55 лет 22 года стажа) мотивируя тем что жена его уже...

12.07.16 20:06
Автор: ВАЛЕРИЙ
4 ответа
женщина с трудовым стажем 32 года в 55 лет хочет оформить досрочную пенсию. родилась 4 июня 1961 года. ездила в драбов в пенсионный но ей отказалим . По материалам http://megalaw.ru/question/502365-jenschina-04061961-g-rstaj-32-goda-hochet.html

женщина с трудовым стажем 32 года в 55 лет хочет оформить досрочную пенсию. родилась 4 июня 1961 года. ездила в драбов в пенсионный но ей...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: