13.12.17 03:20
Автор: Ілона
ответов нет

Переведення у іншу частину військовослужбовця

Мій чоловік військовослужбовець контрактник!У мене таке питання чи можна його перевести у іншу частину,так як, Я у декреті і дитина на його утриманні маленька і чи правда що не мають права навіть контрактники переходити із сухопутних військ наприклад до ПВО?Дякую за увагу!

Присвоить статус
Похожие вопросы:
27.05.16 08:56
Автор: Сергій
6 ответов
Облік робочого часу військовослужбовців

Добрий день, підскажіть будь ласка, чи правомірні діі начальника залишати військовослужбовця (контрактник) після кожного добового чергування на дві години виконувати додаткові роботи (не пов'язані з...

16.05.16 13:53
Автор: Марина
2 ответа
Навчання військовослужбовця в особливий період

Доброго дня! Підскажіть та допоможіть будь ласка!!! Я військовослужбовець за контрактом,маю вищу освіту за рівнем бакалавра, служу з 2008 року.Хочу навчатись на військовій кафедрі у...

02.08.17 19:22
Автор: Олена
3 ответа
відпустка в разі якщо дитина потребує домашнього догляду

Чи може бути надана військовослужбовцю-жінці (матері) відпустка без збереження заробітної плати згідно п.3 ст. 25 Закону України Про відпустки в разі якщо дитина потребує домашнього...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: