01.12.17 14:11
Автор: Тетяна
3 ответа

Неправильний запис в трудовій книзі

Доброго дня. Потрібна допомога у вирішенні наступного питання. З 2009 року я працюю в школі на посаді вчителя по строковій угоді. В травні 2015 року я пішла в декрет, а в серпні 2015 року термін строкової угоди закінчився. Але це якимось чином прогавили, а виявили лише в листопаді 2017 року. Після цього записала в трудову книгу відпустку по догляду за дитиною. А продовження строкової угоди напишуть лише тоді, коли я вийду на роботу. Чи законні такі дії? Чи не буде це розривом трудового та педагогічного стажу? Як це вплине на подальші терміни атестації, нарахування лікарняних і пенсіїї врешті-решт? Якими мають бути мої дії? Наперед вдячна за відповідь.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
09.12.17 22:49
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 440
Тетяна, стаття 39-1 КзПП строковий договiр трансформувався у безстроковий. Никаких приказов и записей в трудовую не надо.
08.12.17 16:23
Автор вопроса: Тетяна
Ирина ***, дякую за відповідь. Підкажіть, будь-ласка, як документально це має бути оформлено. Чи має про це бути запис в трудовій книжці? Якщо так, то коли? Чи має бути наказ і коли? Наперед дякую.
08.12.17 14:28
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 440
Доброго дня. До трудової книжки записи про відпуски не вносять. Це не відомості про роботу. Оскільки у серпні 2015 року строк трудового договору закінчився, а вас не мали права звільнити, ви стали постійним працівником. Відпустка для догляду за дитиною до 3 років входить в страховий стаж і для пенсії і для оплати лікарняних.
Похожие вопросы:
19.12.14 16:47
Автор: Tetyana_23_14
1 ответ
Помилка в трудовій книзі

Допоможіть будь ласка!!!!!!!! Чи варто звертатися до суду чи ні? Мій батько працює вчителем. Стало питання виходу на пільгу пенсію. У 1985 батько прийнятий на...

24.02.12 12:09
1 ответ
порядок запису у трудовій книзі

Працювала бібліотекарем у загальноосвітній школі на 0,5 ставки в одночас викладала музичне мистецтво ( 4 години) . Після скорочення посади бібліотекаря мене звільнили. На наступний...

18.06.12 07:15
4 ответа
Запис в трудовій про роки навчання

Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, хто повинен вносити запис про навчання в трудову книжку? Через Центр зайнятості населення на підприємстві було відкрито посаду за моїм фахом....

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: