22.11.17 14:44
Автор: Володимир
1 ответ

Право власності на автомобіль

Володію автомобілем на прві власності більше 10 років з усіма відповідними документами. Під час спроби продати цей автомобіль мене повідомили, що це неможливо у зв'язку з тим, що автомобіль з таким же номером двигуна і кузова є зареєстрований за іншою людиною. Потім вияснилося, що у іншої людини є і свідоцтво і техпаспорт. Написали заяву в поліцію, слідство ведеться майже 2 роки, результати відсутні. Які є способи захистити себе в цій ситуації і чи доцільно подавати позов суд про усунення перешкод в розпорядженні майном? Буду вдячний за поради.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.12.17 14:43
Специалист Богданов Никита
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 258
Есть два варианта, влиять на следствие различными жалобами и т.п., таким образом ускорять его и защищать свои права в суде с иском.
Похожие вопросы:
09.04.17 14:08
Автор: Назар / вопрос с сайта molbuk.ua
3 ответа
Доброго дня, у мене залишився автомобіль ветерана…

Доброго дня, у мене залишився автомобіль ветерана 2 світової війни чи маю, я право користуватися машиною? (Ветеран помер)

Раздел: Другое
24.04.15 11:21
Автор: НАСТЯ
1 ответ
успадкування автомобіля який перебував у користуванні інваліда

Добрий день, мій батько інвалід І групи, помер. У нього у кристувані терміноном 9 років перебував автомобіль отриманий як гуманітарна допомога з німеччини. На момент...

Раздел: Наследство
29.01.13 10:41
1 ответ
Визнання прав власності

Добрий день. Підскажіть будь ласка, що можна зробити в такій ситуації : мій чоловік в травні місяці 2008 року придбав автомобіль, на руках є розписка...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: