14.11.17 19:03
Автор: Светлана
2 ответа

виплати при звільнені

У нас в сільраді прошла децентралізація. В звязку з цим звільняється секретар, так як ми не головна садиба. Питання: яка допомога їй належить,як держслужбовцю?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
17.11.17 14:19
Специалист Ирина ***
Отзывы: 4/ 0/ 1  Ответов: 368
" ДИВИТИСЯ, ЩО У ВАС НАПИСАНО В ЛОКАЛЬНИХ НОРМАТИВНИХ АКТАХ + КЗпП" - це круто. В КЗпП усього 265 статей ;) До того ж, які додаткові гарантії можуть передбачатися у локальних нормативних актах на держслужбі чи в ОМС?
Cвітлано, при звільненні у зв"язку з ліквідацією чи скороченням вам належить вихідна допомога у розмірі середнього місячного заробітку (ст. 44 КЗпП) і виплата компенсації за невикористані щорічну основну, щорічну додаткову відпустки за вислугу років (якщо маєте право), та додаткову відпустку працівникам, які мають дітей (якщо маєте право), ст. 24 ЗУ "Про відпустки".
15.11.17 12:49
Специалист vf Авія
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 21
Доброго дня.
Компенсація у разі не використаної відпустки,
вихідна допомога у разі вивільнення працівників при реорганізіції, ліквідації підприємства та інші виплати відповідно до Вашого положення та Колективного договору, трудового договору (ПОТРІБНО ДИВИТИСЯ, ЩО У ВАС НАПИСАНО В ЛОКАЛЬНИХ НОРМАТИВНИХ АКТАХ + КЗпП).
Похожие вопросы:
21.11.11 13:44
2 ответа
Звільнення приліквідації, якщо працівник на лікарняному

Я перебуваю на лікуванні,з 19 вересня 2011р. відкрито лікарняний лист,лікування триває до цього часу. Державна установа, у якій я працювала, ліквідується, мене звільнено з роботи,...

12.02.14 12:48
2 ответа
Компенсація при затримці виплат при звільненні

Мене звільнено з роботи в березні 2011 року за п.1 ст.40 КЗпП України (скорочення штату працівників). Під час оформлення пенсії у листопаді 2013 року виявилося,...

05.12.14 19:46
Автор: Наташа
1 ответ
При звільненні до п.3 ст.38 кодексу законів про працю, я маю право вимагати компенсацію за відпустку по догляду за дитиною, якій виповнилось 14 років?

При звільненні до п.3 ст.38 кодексу законів про працю, я маю право вимагати компенсацію за відпустку по догляду за дитиною, якій виповнилось 14 років??

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: