14.11.17 12:06
Автор: Андрій / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ

Підкажіть будь ласка як на основній роботі…

Підкажіть будь ласка як на основній роботі оформлюється відсутність працівника у зв`язку із виконанням ним обов`язків присяжного у суді. Як відмічається час відсутності такого працівника у табелі обліку робочого часу? І чи повинен роботодавець видавати наказ про увільнення працівника від роботи на час виконання обов`язків присяжного у суді чи достатньо тільки повістки до суду?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
15.11.17 15:50
Автор вопроса: Андрій / вопрос с сайта mykolaiv.info
Дякую!
15.11.17 12:56
Специалист vf Авія
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 24
Доброго дня.
На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов'язків зі здійснення правосуддя.
Присяжним за час виконання ними обов'язків у суді в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, виплачується винагорода.
Їм відшкодовуються витрати на проїзд і наймання житла, а також виплачуються добові. Зазначені виплати здійснюються територіальними управліннями Державної судової адміністрації України за рахунок коштів Державного бюджету України.
За присяжними на час виконання ними обов'язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, передбачені законом. Час виконання присяжним обов'язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов'язків у суді не допускається. Роботодавець зобов'язаний звільнити присяжного від роботи на час виконання ним обов'язків зі здійснення правосуддя. Відмова у звільненні від роботи вважається неповагою до суду.
Таким чином директор повинен видати наказ або розпорядження, а кадровик належним чином оформити.
Схожі питання:
12.12.17 12:32
Автор: Ірина / вопрос с сайта buh-galter.info
2 відповіді
Підкажіть будь ласка як правильно оформити аліменти…

Підкажіть будь ласка як правильно оформити аліменти якщо я не проживаю з чоловіеом але ми ще не розлучені. У нас одна дитина якій один рік...

Розділ: Інше
19.10.15 14:37
Автор: Інна / вопрос с сайта buh-galter.info
2 відповіді
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка.Після навчання отримала направлення…

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка.Після навчання отримала направлення на роботу в держ заклад, чи можу змінити її на роботу в приватного підприємця? Дякую за розуміння!

Розділ: Інше
04.09.14 17:43
Автор: Ирина / вопрос с сайта buh-galter.info
1 відповідь
Добрий день! Підкажіть будь ласка, за якою…

Добрий день! Підкажіть будь ласка, за якою ставкою ПДФО обкладаються дивіденди,на сьогодні, якщо ми юридична особа - приватне підприємство на єдиному податку за ставкою 5%,...

Розділ: Інше
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: