13.11.17 20:17
Автор: Натали
1 ответ

Вища освіта у СРСР

У людини в дипломі про вищу освіту записано, що у 1979 році він вступив до одного Московського інституту, а у 1984 році закінчив інший Московський інститут. У трудовій книжці є записи з номерами наказів про переведення з одного закладу в інший на 3 курс. Пенсійний фонд не зараховує навчання за даним дипломом, так як вважає його некоректно оформленним - а тому недійсним. Чи правильно це?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.11.17 16:04
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20571
Наталі.
Сперше потрібно з'ясувати чому саме ПФУ так важає, а вже потім питати правників.
Похожие вопросы:
10.06.13 22:37
1 ответ
Вища освіта в Україні

Доброго дня! В мене до вас наступне запитання: чи вважається особа такою, що здобула першу (одну) вищу освіту, використавши своє право на безкоштовну вищу освіту,...

Раздел: Другое
09.11.14 21:32
Автор: Ольга
1 ответ
чи може громадянин навчатися одночасно в університеті та коледжі на бюджеті, адже це різні ступені вищої освіти?

згідно до Закону Про освіту: Стаття 4. Право громадян на здобуття вищої освіти 1. Громадяни України мають право на здобуття вищої освіти. Громадяни України мають...

Раздел: Другое
24.07.14 08:25
Автор: Сергій
1 ответ
Освіта для військовослужбовця

Шановні ЮРИСТИ. Я являюсь військовослужбовцем військової служби за контрактом (солдат). У мене до Вас питаня на рахунок здобуття вищої освіти (магістратури) у цивільному навчальному закладі...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: