07.11.17 13:18
ответов нет

Чи можуть стягувати кошти з мінімальної пенсії?

Доброго дня!
Я разом з іншою особою володію комерційною нерухомістю вже 1,5 роки.
Вона на мене подала в суд про стягнення з мене витрат на утримання спільного нерухомого майна(орендної плати на земельні ділянки, витрат на охорону будівель + витрат за спожиту електроенергію)на суму приблизно 4700 грн.

Це нерухоме майно я успадкувала в спадок, але я ні разу його не бачила і всі витрати по його обслуговуванню завжди несла інша співвласниця. Вона багата, має бізнес і я думаю, що вона здає ті приміщення в оренду комусь. З цього я нічого не маю.

Я пенсіонерка, маю проблеми зі здоров'ям, зареєстрована і постійно проживаю в Харкові, а нерухоме майно знаходиться в Львівській області. Про позов я дізналася випадково приїхавши до Львівської квартири.

Як суд буде розглядати позов, якщо я зареєстрована і знаходжуся в Харкові? Пенсія у мене мінімальна, невже суд прийме рішення стягувати з мене ці кошти?
Я пропонувала купити їй у мене мою частку. Вона спочатку погодилася, а потім не повідомляючи мене подала в суд.

Платити добровільно я не збираюсь і вважаю що вона тримає там худобу ,використовує приміщення в комерційниї цілях, можливо здає в оренду, взагалі має з того дохід.

Як мені бути? Купити в мене вона не хоче, а платити в мене намає коштів. Пенсія всього лише 1288 грн. Це що я довічно повинна буду їй сплачувати?

Присвоить статус
Похожие вопросы:
01.02.17 12:30
Автор: Татьяна
1 ответ
Мінімальна пенсія та зарплата

Доброго дня! Яка наразі мінімальна заробітня плата та пенсія?

21.09.11 20:16
Автор: Sergey
2 ответа
визначення розміру додаткової пенсії

Постановою районного суду м. Чернігова від 24.04.2010 року за мною з 22 травня 2008 року було визнано право на отримання щомісячної додаткової пенсії за шкоду,...

24.10.14 11:28
Автор: Юрій
3 ответа
не виплата 60 мінімальних зарплат після смерті інваліда чорнобиля

після смерті інваліда чорнобиля його вдові не виплатили 60 мінімальних зарплат та недоотримані пенсії чи можна отримати зараз ці кошти

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: