17.10.17 04:24
Автор: Светлана
2 ответа

Развод

При разводе при каких случаях дети остаются с матерью?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
17.10.17 11:36
Специалист Макогон Юлия
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 62
Стаття 161. Cімейного кодексу "Спір між матір'ю та батьком щодо місця проживання малолітньої дитини"

1. Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення.

2. Орган опіки та піклування або суд не можуть передати дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами, своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

3. Якщо орган опіки та піклування або суд визнав, що жоден із батьків не може створити дитині належних умов для виховання та розвитку, на вимогу баби, діда або інших родичів, залучених до участі у справі, дитина може бути передана комусь із них.

Якщо дитина не може бути передана жодній із цих осіб, суд на вимогу органу опіки та піклування може постановити рішення про відібрання дитини від особи, з якою вона проживає, і передання її для опікування органу опіки та піклування.

Стаття 171. Cімейного кодексу "Врахування думки дитини при вирішенні питань, що стосуються її життя"

1. Дитина має право на те, щоб бути вислуханою батьками, іншими членами сім'ї, посадовими особами з питань, що стосуються її особисто, а також питань сім'ї.

2. Дитина, яка може висловити свою думку, має бути вислухана при вирішенні між батьками, іншими особами спору щодо її виховання, місця проживання, у тому числі при вирішенні спору про позбавлення батьківських прав, поновлення батьківських прав, а також спору щодо управління її майном.

3. Суд має право постановити рішення всупереч думці дитини, якщо цього вимагають її інтереси.
17.10.17 11:18
Специалист Черныш Ксения
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 191
В случае, если мать ведет нормальный образ жизни , у детей есть все условия дляжизни - жилье,одежда, еда, обучение. Сейчас нет приоритета у матерей при определении места жительства ребенка, шансы с отцом равны. Для более подробной консультации, обращайтесь в индивидуальном порядке.
Похожие вопросы:
15.06.12 13:19
2 ответа
проблемы после развода

Проживя не полных десять лет в браке,мой брат начал платить алименты,по вынуждению своей жены,этого она добилась через суд,брат был уже поставлен в известность что вынужден...

16.01.14 17:43
Автор: Сергей
4 ответа
Решение суда по разводу

Здравствуйте! Будьте добры, посодействуйте в таком вопросе. Есть окончательное Решение суда о разводе. Развод был через суд, так как есть несовершеннолетний (малолетний) ребенок. Конкретно интересует...

05.08.14 23:35
Автор: Аллла
4 ответа
развод с иностранцем

Скажите пожалуйста! Я хочу развестись с мужем египтянином. У нас есть общий ребёнок 7 месяцев, оба мы проживает в Украине. И как потом я могу...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: