12.10.17 22:06
Автор: Василь
1 ответ

Як визнати право власності на рухоме майно.

Доброго вечора. Дочка висилила своїх батьків. Батьки невстигли забрати всі свої речі. Дочки немає на території України. Що втаих випадках?. Дякую

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.10.17 18:19
Специалист Емельянов Аркадий
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 318
У данному випадку, батьки можуть захистити своє право на свої речі, якщо дочка його не визнає (привласнила і не повертає), у судовому порядку, оскільки згідно з ч. 1 ст. 392 ЦК України власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності.

Також, батьки можуть витребувати своє майно від дочки, якщо остання його привласнила без згоди батьків, оскільки згідно з ч. 1 ст. 387 ЦК України власник має право витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним.
Похожие вопросы:
10.02.17 11:42
1 ответ
Як визнати право власності на МАФ?

Як визнати право власності на частину Малої Архітектурної Конструкції?, яка була самовільно зведена

19.06.16 22:10
3 ответа
визнання право власності на самочинне будівництво через суд

Подскажите, пожалуйста, признает ли еще суд право собственности на самозастрой? Или судам каким-то положением запретили это делать? Заранее спасибо!

16.07.11 11:23
1 ответ
Реєстрація права власності на нерухоме майно, внесене до Статутного фонду ТОВ

Доброго дня. Потрібно зареєструвати право власності на нерухоме майно, внесене до Статутного Фонду ТОВ, ситуація наступна: При створенні ТОВ один із засновників вніс до Статутного...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: