08.10.17 22:47
Автор: Слава
4 ответа

До сколько лет по уходу за ребенком инвалидом диагноз адреногенитальний синдром сохраняется рабочее место .

Приравниваются ли ендокринологические заболевания до сахарного диабета1типа.Заключение мед комисии до 16лет .сейчас ребенку5 лет

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
13.10.17 08:32
Автор вопроса: Слава
Матвіїв Єлизавета, спасибо за консультацію
09.10.17 11:58
Специалист Черныш Ксения
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 191
Мой первый ответ не корректен, прошу прощения, не дочитала вопрос.
09.10.17 10:59
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Доброго дня.
Згідно ЗУ "Про відпустки", а саме ст. 25 цього закону:
Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку:
3) матері або іншим особам, зазначеним у частині третій статті 18 та частині першій статті 19 цього Закону, в разі якщо дитина потребує домашнього догляду, - тривалістю, визначеною в медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку, а в разі якщо дитина хвора на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), - не більш як до досягнення дитиною шістнадцятирічного віку, а якщо дитині встановлено категорію "дитина-інвалід підгрупи А" - до досягнення дитиною вісімнадцятирічного віку - ч. 3 ст.25 ЗУ "Про відпустки".
На жаль, не можу нічого сказати Вам щодо діагнозу.
Також є інші види відпусток, на які Ви, можливо, маєте право.
Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Підприємство за рахунок власних коштів може надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.
Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, одним із прийомних батьків чи батьків-вихователів.
За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. - в такому разі можна предендувати на премії та інші види заохочень.
Існують інші види відпусток, під час перебування на яких звільнення працівника неприпустиме. Я їх не наводжу, бо у Вас і так уже є підстава, яка дає право на довготривалу відпустку (в залежності від віку та діагнозу).
Хоча Ви не ставите питання допомоги, раджу ознайомитись із колективним договором, можливо, знайтете підставу одержання від роботодавця матеріальної допомоги у зв"язку із складною сімейною ситуацією. Також можна звернутися до профспілкового органу. Як правило, в таких сутуаціях приймають рішення про виділення одноразової, або щомісячної допомоги працівнику.
Сподіваюсь, дана відповідь Вам допоможе, та якщо виникатимуть питання - звертайтесь
08.10.17 22:59
Специалист Черныш Ксения
Отзывы: 4/ 0/ 0  Ответов: 191
Такие вопросы задавайте медикам, при чем здесь юристы??
Похожие вопросы:
10.08.12 15:22
Автор: Юлия
2 ответа
Отец хочет отказаться от ребенка-инвалида, будет ли он после этого платить алименты?

Здравствуйте! У меня такая ситуация. Отец ребенка-инвалида был установлен через суд. Он исправно платит алименты. С ребенком не видится. Со мной на контакт не выходит....

16.09.12 17:58
3 ответа
Развод, ребенок инвалид

Добрый день. Мы с мужем решили развестись. От брака у нас двое детей - 10 лет ребенок-инвалид (аутизм) и 2 года здоровый ребенок. У нас...

17.08.16 14:46
5 ответов
естественная смерть на рабочем месте

Умер сотрудник на рабочем месте (охранник), смерть естественная- остановка сердца. Какой алгоритм действий кадровика? И нужно ли уведомлять об этом гос. органы? Если да то...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: