05.10.17 18:07
Автор: Kovsharov Ivan
1 ответ

Купівля частки

Наш керівник ПП хоче купити частки в ТОВ, та оформити їх на своє ПП. Які необхідні документи для оформлення часток, та чи потрібно укладати договір купівлі-продажу і його нотаріально завіряти?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.10.17 18:22
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Доброго дня.
Придбання конпоративних прав може здійснюватись на основі договору купівлі-продачу, можуть бути і інші види господарських договорів. Обов"язкова нотаріальна форма не передбачена, але при реєстрації прав держреєстратору потрібно буде надати оригінал договору (при укладанні договору це можна передбачити). Також потрібно вивчити правовстановлюючі документи ТОВ, в яких передбачена процедура відчудження часток третім особам, необхідно врахувати переважне право учасника ТОВ на придбання частки.
Щодо документів, то ви повинні зрозуміти, що відбуватиметься реєстрація змін в реєстрі про юридичну особу, відповідно, подається заява встановленої форми, змінений статут, відповідні протоколи тов, договір відчудження, підтвердження проплати частки (часток), підтвердження сплати мита, в разі зміни керівника - контракт чи наказ, і всі нотаріально засвідчені копії нового учасника - ПП
Похожие вопросы:
25.08.14 19:58
Автор: Марія
2 ответа
Купівля-продаж чи дарування

Я хочу купити дім від чужих для мене людей. Яким для мене буде кращий договір:дарування чи купівля-продаж?

Раздел: Недвижимость
07.03.16 02:24
Автор: Тетяна
1 ответ
Як краще оформити договір на купівля - продаж чи договір дарування?

Мого батька, брат ( мій стрийко) отримав у подарунок хату та сільскі споруди від свого батька,тобто ( мого дідуся). Так, як я його племінниця він...

13.03.16 23:48
Автор: Marina
3 ответа
купівля продаж

добрий вечір! Чи потрібно,При купівля земельної ділянки з фундаментом,сплачувати відсотки ?якщо так то скільки? і чи потрібно предявляти декларацію нотаріусу?

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: