05.10.17 14:42
Автор: Олег
3 ответа

Чи маю я право на земельну ділянку пай?

Добрий день допоможіть будь-ласка, склалася така ситуація мій тато помер в 1995 році він був членом КСП. Після його смерті мамі сказали, що померлим земля не положена. Сільська рада мені довго відмовляла в пошуках будь-якої інформації, але мені вдалося в них дізнатися, що тато був у списках на розпайовку. Чи маю я право на земельну ділянку пай і як мені тепер витребувати його у сільської ради. І скажіть чи потрібно в разі звернення з позовом до суду сплачувати судовий збір? Дякую вам.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
06.10.17 10:07
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Олег, Доброго дня.
1 % вартості землі питання спірне. Можна спробувати подати позов немайнового характеру і заплатити відповідно збір в розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. На сьогодні, це складає 640,00 грн. Якщо ж суд вирішить, що ви недоплатили мито, то зобов"яже Вас це зробити в розмірі позову майнового характеру. В такому разі сума позову визначатиметься вартістю землі по нормативно-грошовій оцінці.
Я б радила скористатися можливістю подати позов немайнового характеру, адже ви просите визнати право на землю, тобто таке право у вас, апріорі, уже є, але неоформлене належним чином.
05.10.17 20:01
Автор вопроса: Олег
Матвіїв Єлизавета, чи правда, що потрібно заплатити 1% від вартості землі? І скільки це буде коштувати?
05.10.17 18:33
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Доброго дня.
Дійсно Ваше право можна відновити тільки в судовому порядку, в порядку позовного провадження. Подається позовна заява про визнання права на земельну ділянку (пай). Судовий збір сплачується обов"язково. Після винесення позитивного рішення Ви зможете оформити право власності уже на себе як на спадкоємця.
Похожие вопросы:
23.06.13 11:34
2 ответа
приватизація земельної ділянки

я користуюся земельною ділянкою більше 25 років, чи можу я її безкоштовно приватизувати

25.12.11 20:27
Автор: Оля
1 ответ
Приватизація земельної ділянки

Доброго дня! В мене така ситуація: Я купила будинок в селі, прицьому земля під будинком не булу приватизована а був лише кадастровий номер. В угоді...

17.07.14 10:53
Автор: Володимир
2 ответа
Отримання земельної ділянки в дачному кооперативі

Доброго дня! Допоможіть розібратися з дуже складним для мене питанням. Хочу взяти ділянку в дачному кооперативі, але не знаю процедури отримання та приватизації. Розкажіть порядок...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: