05.10.17 11:29
Автор: Іван
1 ответ

звільнення з ЗСУ по сімейним обставинам

Якщо я візьму жінку з трьома дітьми в дружини чи маю я право розірвати контракт по сімейним обставинам

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.10.17 11:44
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Доброго дня.
Так маєте.
Згідно ч.3 ст. 26 ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом, звільняються із служби достроково:
1) військовослужбовці строкової військової служби:
б) за сімейними обставинами - у разі виникнення в них права на відстрочку внаслідок зміни сімейних обставин, а також у разі виникнення обставин, передбачених абзацом п’ятим частини першої статті 18 цього Закону.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2013 р. № 413
"Про затвердження переліку сімейних обставин та інших поважних причин, що можуть бути підставою для звільнення громадян з військової служби та із служби осіб рядового і начальницького складу" такими обставинами є, зокрема:
"наявність у військовослужбовця, особи рядового чи начальницького складу трьох і більше дітей".
Для звільнення з цієї причини потрібно подати рапорт з доказами наявності таких причин: свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження дітей.
Ваше командування може відхиляти такий факт, мотивуючи це тим, що Ви не зазначені батьком дітей. Така відмова буде неправомірною і підлягатиме оскарженню в суді.
Щоб уникнути судової тяганити (знову ж таким, матеріальні витрати і тривалість процедури) раджу Вам після укладання шлюбу (в разі настання такого факту) подати документи на набуття статусу багатодітної сім"ї, Вам нададуть посвідчення і на Ваше прохання довідку де Ви будете зазначені членом багатодітної сім"ї в складі батьків і трьох дітей. Гадаю, цього буде достатньо. Якщо ж Вам відмовлять і з цих причин, то у Вас дуже додатковий доказ неправомірної відмови.
Також, при поданні рапорту: рапорт подається в двох примірниках, додатки обов"язково перераховуйте в рапорті, на другому примірнику рапорта (Ваш примірник) Вам повинні поставити дату і вхідний номер, за яким рапорт зареєстровано, підпис і ПІБ, посада особи, яка прийняла рапорт. Якщо не приймають, відправляйте поштою, цінним листом з описом вкладень і зберігайте квитанцію і другий примірник вкладень. в разі наявності судового спору - це Ваші докази подання рапорту.
Похожие вопросы:
14.01.13 17:52
4 ответа
Звільнення по сімейним обставинам

Чи зможу я звільнитись з військової служби за контрактом по сімейним обставинам,якщо у мене важко хворий батько?

03.06.16 17:02
Автор: Богдан
3 ответа
звільнення з ЗСУ по сімейним обставинам.

Добрий день, я Версеник Богдан Олександрович, прохожу військову службу за контрактом в Одеської області місто Балта, контракт підписав у 19.01.2012 року на 3 року, термін...

19.07.16 12:54
Автор: Роман
2 ответа
звільнення з контракту за сімейними обставинами

Чи є шанс звільнитися з контракту( контракт закінчився) в особливий період за сімейними обставинами-дружина інвалід третьої групи з дитинства, інвалідність довічна

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: