04.10.17 10:51
Автор: Аліна
5 ответов

переміщення до іншого місця служби

Добрий день!Скажіть будь-ласка,чи потрібно надавати якісь документи,якщо бажаєш перевестись за сімейними обставинами?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
09.10.17 10:28
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Аліна, Доброго дня.
Ні, не буде, якщо дитина не буде усиновлена.
06.10.17 18:32
Автор вопроса: Аліна
Матвіїв Єлизавета, дякую ви дуже допомогли))хотіла б ще задати одне питання,в мене є дочка від першого шлюбу,я отримую виплати як мати одиначка чи буде скасовано цю виплату якщо зареєструвати відносини?
06.10.17 10:20
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Аліна, Доброго дня.
На жаль, те, що Ви з чоловіком проживаєте в цивільному шлюбі не буде доказом наявності сімейних обставин. хоча, безумовно, у Вас є ті ж права. Однак, їх потрібно підтверджувати. Це робиться в судовому порядку, в порядку окремого провадження. подається заява про встановлення юридичного факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без шлюбу. При чому факт перебування в шлюбних відносинах встановлюється і за минулий час. Провадження, як правило, довго не триває, оскільки це категорія справ, де відсутній спір.
Однак, у Вас є також варіант зареєструвати шлюб.
05.10.17 22:59
Автор вопроса: Аліна
Матвіїв Єлизавета, Звання старший солдат. Живемо у цивільному шлюбі.чи сімейні обставини стосуються лише зареєстрованого шлюбу?
05.10.17 18:50
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 59
Доброго дня.
Звичайно, було б добре, щоб Ви уточнили своє звання. Виходячи з наданої Вами інформації:
порядок переміщення військовослужбовців передбачений Положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженим Указом Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153/2008.
"203. Переміщення по службі військовослужбовців строкової військової служби з однієї військової частини до іншої проводиться:
за службовою необхідністю;
за сімейними обставинами - внаслідок зміни сімейних обставин під час проходження військової служби, на підставі рапорту військовослужбовця або клопотання, порушеного військовим комісаріатом на прохання членів сім'ї військовослужбовця, та акта обстеження сімейного стану військовослужбовця, затвердженого обласним військовим комісаром;
за станом здоров'я - на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії.
Детальніше все розписано в Порядку. Якщо будуть питання чи не зможете знайти Порядок - пишіть.
Похожие вопросы:
12.05.16 22:07
Автор: Сергій
6 ответов
Переміщення до іншого місця служби

Добрий день, будь-ласка порадьте, я працюю в Держспецзв'язку, військовослужбовець, хочуть перевести служити в іншу місцевість, але в мене в цьому місті залишаэться дружина, що теж...

14.06.16 18:08
Автор: Сергій
1 ответ
переміщення до іншого місця служби

Переміщення до іншого місця служби за сімейним станом в особливий період, або звільнення з військової служби за сімейними обставинами в особливий період???

26.08.15 15:11
Автор: Олег
2 ответа
переміщення до іншого місця служби

Доброго дня. Скажiть будь-ласка ,чи має право командир частини відмовити у переміщенні для подальшого проходження служби до іншої місцевості офіцера згідно п.113 Положення про проходження...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: