20.09.17 18:05
Автор: Сергій
1 ответ

Зміна прізвища

чи можна при розлученні забрати в жінки своє прізвище? чи потрібна для цього якась заява? і чи це можливо?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.09.17 18:07
Специалист Черныш Ксения
Отзывы: 3/ 0/ 0  Ответов: 82
Нет, согласно ст. 113 Семейного кодекса Украины - Особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище. Если Вы получили ответ на свой вопрос, оставьте положительный отзыв.
Похожие вопросы:
25.01.15 13:55
Автор: Оксана
4 ответа
Зміна прізвища і по-батькові дитині

Я мама одиночка вийшла заміж ми б хотіли переписати дитину на чоловікове прізвище і по-батькові. Як то зробити?

25.01.15 16:03
Автор: Оксана
2 ответа
Зміна прізвища дитині

Я мама одиночка вийшла заміж і ми б хотіли дитину переписати на чоловікове прізвище ми знаємо шо він може її всиновити . Але як це...

19.07.16 14:08
Автор: Ivanna
1 ответ
Субсидія, право власності, зміна прізвища

Добрий день! Я є власником квартири, одружилась і поміняла прізвище. У будинковій книзі та свідоцтві про право власності вказано дівоче прізвище. Квитанції за квартплату, водопостачання...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: