18.09.17 11:22
Автор: Ася
2 ответа

Субсидия

Добрый день.Я прописана в отцовском доме лицевые счета на меня оформлены.Кроме меня прописаны еще 5 чел.Субсидия тоже на меня.Проживаю у мужа.Решила купить дом.Как правильно поступить,что бы мне не пришлось платить штраф в 2,3 размере.Потому как покупка будет превышать 50 т.грн.Выписаться до покупки дома ?а субсидию перевести на сестру которая тоже прописана там?Когда это надо сделать?Спасибо большое за ответ.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
20.09.17 17:10
Автор вопроса: Ася
Матвіїв Єлизавета, Спасибо.Тоесть можно купить дом в течении месяца выписаться и прописаться в новом доме.сделка в октябре и отопительный сезон с 1 октября субсидия начисляется.
18.09.17 17:57
Специалист Матвіїв Єлизавета
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 55
Доброго дня!
Згідно Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива субсидія призначається на одну із зареєстрованих осіб або незареєстровану, але фактично проживаючу в житловій нерухомості особу. Таким чином, субсидію можна переоформити на Вашу сестру. При цьому потрібно написати заяву, що Ви більше не проживаєте в будинку батьків і підтвердити це, наприклад, актом обстеження, довідкою за місцем фактичного проживання.
Для того, щоб придбання Вами нерухомості, вартістю більше ніж 50 тис.грн. не було враховано при визначенні права на субсидію, необхідно врахувати положення п. 12 вищезгаданого Положення, а саме:
"12. Субсидія для відшкодування витрат на оплату
житлово-комунальних послуг призначається виходячи із
середньомісячного сукупного доходу осіб
, зазначених у пункті 7
цього Положення, за два квартали, що передують місяцю, що передує
місяцю, з якого призначається субсидія
, а субсидія на придбання
скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного побутового палива -
виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.Розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні
здійснюється на підставі доходів за перший - другий квартали
поточного року.

Якщо Ви правильно розрахуєте дати нової субсидії і придбання Вами нерухомості, то штрафу платити не будете.
Право зніматись чи не зніматись з реєстрації залишається за Вами, втім для спрощення вирішення поставленого Вами питання, можливо, це і доречно.
Схожі питання:
01.10.16 16:29
Автор: Ярослава
3 відповіді
субсидия

Подскажите пожалуйста,положено нам субсидия? Семья наша из трех человек Муж- работает,зарплата около 4 тис грн,я в декрете с грудничком,не работаю(оформили социальную помощь на малыша).фактически в...

23.12.15 14:30
Автор: Наталья
1 відповідь
Субсидия

Добрый день. Решила оформлять субсидию.В квартире прописаны я (в отпуске по уходу за ребенком),брат(безработный),ребенок (1,1 года),с мужем не живу,но нахожусь пока в официальном браке. Вопрос...

07.11.16 11:59
Автор: Татьяна
1 відповідь
Оформление субсидии квартирантам.

Здравствуйте,скажите пожалуйста можно оформить договор безвозмездного пользования квартирой,чтобы оформить субсидию квартирантам.И что для этого надо?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: