Дикретна відпустка і стаж роботи

Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка , чи враховується до стажу декретна відпустка (за період з 2013- по 2016р.р.).
Дякую!

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.07.17 14:05
Специалист Ирина ***
Отзывы: 4/ 0/ 1  Ответов: 366
Назаренко Наталия, отпуск по уходу за ребенком до 3 лет входит в стаж для пенсии.
12.07.17 14:53
Автор вопроса: Назаренко Наталия
Доброго дня!
Загальний стаж, в подальшому для пенсії.
12.07.17 14:02
Специалист Ирина ***
Отзывы: 4/ 0/ 1  Ответов: 366
Здравствуйте! какой стаж вас интересует? для пенсии, больничных, пособия по безработице, стажа по специальности, госслужбы - да.
Похожие вопросы:
07.10.16 08:41
Автор: Анатолій
1 ответ
Військово зобов'язаність

Доброго часу доби.Підкскажіть будь ласка.У мене на роботі працює чоловік з донецької обл.населений пунк в якому він проживав тричі переходив з рук в руки...зараз Слава...

11.07.14 18:03
Автор: Игорь
2 ответа
Що входить в поняття стаж роботи в галузі права?

Що входить в поняття стаж роботи в галузі права і як цей стаж довести документально?

Раздел: Другое
02.08.17 19:22
Автор: Олена
3 ответа
відпустка в разі якщо дитина потребує домашнього догляду

Чи може бути надана військовослужбовцю-жінці (матері) відпустка без збереження заробітної плати згідно п.3 ст. 25 Закону України Про відпустки в разі якщо дитина потребує домашнього...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: