31.05.17 19:08
Автор: Марк
4 ответа

Вождение без прав

Я взял машину у отца, мне 17 лет, из документов только документы на машину и паспорт. Что мне будет за это?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
04.06.17 15:21
Специалист Атогой Дмитрий
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 6
Добрый день! Штраф будет составлять 510 грн
01.06.17 10:02
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3243
Пользователь Марк (01.06.17 09:04) написал:
Козлов Виктор, какой штраф придется заплатить?

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки
Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, -
тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
01.06.17 09:04
Автор вопроса: Марк
Козлов Виктор, какой штраф придется заплатить?
31.05.17 19:23
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3243
Отец снимет штаны и по "морде" надает.
Похожие вопросы:
23.03.13 02:15
2 ответа
право подписи договора совладельцем квартиры

с совладельцем квартиры у нас по 1/2(купля-продажа), имеет ли он право на подпись договора с жкх без моего согласия?

Раздел: Недвижимость
18.08.11 14:52
2 ответа
являются ли расходные накладные без печати и без наименования предприятия законными?

здравствуйте, подскажите пожалуйста являются ли расходные накладные выписанные без печати и без наименования отгузившего товар предприятия другому предприятию законными?

28.12.12 19:55
3 ответа
имею ли я право на часть жилья?

имею ли я право на часть жилья? квартира государственная, получена моим отцом. в квартире проживали и были прописаны мать, отец, я и мой брат. Отец...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: