04.05.17 17:59
Автор: Тарас
3 ответа

Купівля будинку без документів

Доброго дня! Хочу купити будинок в селі. У продавця з документів є лише домова книга, в якій прописаний він і його дитина. Домова книга йому перейшла в руки від батька, що вже помер 8 років тому. Продавець каже, що приватизувати будинок неможливо, а лише можна прописатись в домову книгу у сільраді. Сам продавець і дитина проживають в іншому місці.
Яким чином законно можна оформити право власності на будинок і землю, щоб бути юридично захищеним і скільки це буде коштувати?
Які повноваження у цьому має сільська рада.
Дякую

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.05.17 11:34
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20735
Тарас, та ніякого документа він вам надати не зможе, бо він не е власником будинку.
05.05.17 10:35
Автор вопроса: Тарас
Доброго дня! Дуже дякую за відповідь. Опишу детальніше мою справу.
Нерухомість не ліквідна: будинок у вимираючому селі Миколаївської обл., ціна 15 тис.грн. Я хочу там жити з сім"єю (4 дітей), займатись сільським господарством, оформити статус багатодітної сім"ї, бо наразі прописані в різних місцях. Вірогідність шахрайства дуже низька, бо відсудити цю нерухомість і землю дорожче, ніж продавець за неї хоче оплату.
Очевидно, що юридично це не "купівля-продаж", адже в продавця немає відповідних документів. А як тоді це юридично називається і який документ продаваць повинен написати по факту передачі коштів (акт, розписка і т.п.)?
Продавець пропонує прописатись в сільраді, одночасно сам виписується. Чи може він написати відмову від свого майна?
На момент здійснення цієї процедури, мені (і моїй дружині, дітям) потрібно бути виписаним? Чи можна в якийсь період часу виписатись з попереднього місця реєстрації? Так як я прописаний у Тернополі, а проживаю у Львові. Чи можу лише я бути виписаним, а потім припишу сім"ю?
1. Отже, я, маючи прописку там, живучи там, маючи біля себе свідків, чи можу оформити право власності через 10 років?
2. Скільки часу триває потенційне право на спадок і її дитини, якщо воно навіть ще не оформлялось після смерті батька 8 років тому?
3. Чи може спадкоємець в письмовій формі відмовитись від спадку, чи має такий документ юридичну силу?
05.05.17 00:10
Специалист Біловчук Дмитро
Отзывы: 16/ 0/ 1  Ответов: 1152
Необхідно, щоб продавець спочатку прийняв спадщину від батька, так як батько не оформив свого часу право власності, то продавцю слід звернутися з питанням оформлення спадщини до суду. Далі на підставі рішення суду він реєструє за собою право власності на будинок, і в подальшому має належним чином оформити землю, або приватизувати або взяти в оренду.

Тільки після цього він зможе вам її продати
Похожие вопросы:
25.08.14 19:58
Автор: Марія
2 ответа
Купівля-продаж чи дарування

Я хочу купити дім від чужих для мене людей. Яким для мене буде кращий договір:дарування чи купівля-продаж?

Раздел: Недвижимость
27.08.12 19:29
Автор: Ангелина
3 ответа
покупка дома без документов

Предлагают купить старый дом в деревне. Из документов - только запись в похозяйственной книге в сельской администрации. Смогу ли я, купив такой дом по договору...

Раздел: Недвижимость
16.01.17 16:40
Автор: Руслана
3 ответа
купівля будинку

Хочем купить дом в городе, но он не приватизирован и нет кадастрового номера. Продавец говорит, что можно продать и так. Но прочитали информацию, что без...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: