31.08.11 21:15
1 ответ

Денежная компенсация за превышение установленых сроков увольнения с воинской службы.

Звільнявся на пенсію з військової служби в Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації України за контрактом осіб рядового і начальницького складу. Згідно Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку і захисту інформації України», «Положенню про проходження служби в Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації України» та «Інструкції по застосуванню Положення про проходження служби в Державній службі спеціального зв’язку і захисту інформації України» термін звільнення складає: до 2-х місяців від подачі рапорту до наказу про звільнення (з урахуванням медичної комісії та відпустки) і до 10-и діб від наказу про звільнення до наказу про виключення зі списку частини.
В моєму випадку рапорт з формулюванням «в зв’язку з різкім погіршенням стану здоров’я» (відповідає дійсності: медичною комісією ВМУ СБУ визнаний до військової служби обмежено придатним, відповідні захворювання виникли при проходженні служби) поданий 29.01.2009, наказ про звільнення від 18.05.2009 (3,5 місяця), наказ про виключення зі списку частини від 30.06.2009 (1,5 місяця).
Є нюанс: був матеріально-відповідальною особою. Передача йшла зі «скрипом»: безпосередній начальник посилався на завантаженість приймаючої особи. Наказ про створення інвентаризаційної комісії фактично відбувся вже після наказу про звільнення (!), та навіть без цього, згідно Кодексу законів України про працю, матеріальна відповідальність після звільнення працівника передається головному бухгалтеру, тобто начальнику фінансово-економічного відділу.
В подальшому з’ясував, що наведене вище пречудово підпадає під ознаки злочинів, передбачених статтями Кримінального кодексу України 356 «Самоправство», 365 «Перевищення влади або службових повноважень», 367 «Службова недбалість», а також 172 «Грубе порушення законодавства про працю».
Чи може увінчатись успіхом позов до суду з метою грошової компенсації (штраф), якщо так, готовий оплатити юридичний супровід частиною отриманих за рішенням суду коштів.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
31.08.11 21:52
Специалист Максим Скрыто
Отзывы: 107/ 1/ 4  Ответов: 6994
Яка користь з того що ці діяння підпадають під ознаки перерахованих Вами злочинів?Всеодно ніхто кримінальну справу порушувати не буде!
Довести те що Вам завдано якоїсь шкоди затримкою звільнення буде дуже важко.
Ще одне питання:підкажіть будь-ласка статтю КЗпП в якій Ви прочитали про матеріальну відповідальність??(що вона передається головному бухгалтеру)
Похожие вопросы:
24.04.12 16:39
Автор: Л?
1 ответ
увольнение со службы

Добрый день! Мне подписали рапорт на увольнение.Начальник поставила резолюцию для кадров"згідно чинного законодавства", но в ОК сказали, что не три месяца- меньше, а точную дату...

24.09.17 17:12
2 ответа
Отказ в денежной компенсации за неиспользованный очередной отпуск

Здравствуйте. Я официально трудоустроен по КЗОТу. Мне администрация предприятия отказывается выплатить денежную компенсацию за неиспользованный мною очередной отпуск (24 дня) за прошлый год и предлагает...

11.06.12 15:13
1 ответ
отсрочка от службы в армии

У меня два сына.Один в данный момент проходит службу в рядах вооруженных сил Украины.Является ли это основанием ,чтобы второй сын получил отсрочку на этот период.

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: