21.04.17 15:32
Автор: Артем
3 ответа

Право власності на земельну ділянку

Доброго дня. Допоможіть в такому питанні. Я набув у приватну власність земельну ділянку за договором дарування. Всі документи оформленні належним чинном (є відповідний витяг про право приватної власності). На придбаній ділянці розпочав будувати будинок, який вже готовий на 100 %, проте в експлуатацію не введений (не оформлений як будинок взагалі). В поточному році, ярозлучився з дружиною. ЗА судовим рішенням нам поділили збудований будинок (як будівельні матеріали) в рівних частинах, як спільно нажите майно. Тепер колишня дружина звернулася до суду з позовом про виділення земельної ділянки для обслуговування своєї частини будинку. І тут в мене виникає питання, як можно виділити частину земельної ділянки, якщо вона перебуває у моїй приватній власності (за договором дарування)??? У позовній заяві посилання на ст. 120 Земельного Кодексу. Але ж даний будинок не є будинком юридично, а тільки сукупністю будівельних матеріалів???? Скажіть будь-ласка, чи варто мені хвилюватись з даного приводу, чи є підстави для задоволення такого позову????Дякую.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.04.17 17:26
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20462
Артем, тоді, грошей, терпіння та файного правника вам., Але, моя порада, дешевше вийде.
21.04.17 16:25
Автор вопроса: Артем
Касьянов Николай, Так це звісно вихід, але проблема, що я проживаю в цьому будинку на цій земельній ділянці і виїхати мені не має куди.
21.04.17 15:48
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20462
Пане Артем.
Практична порада, якщо немає обмежень, продавайте цю зем. ділянку.
Бо зараз, у наших судах......................
Похожие вопросы:
Приватизація Земельної Ділянки За Свідоцтво Про Право На Спадщину

Дане питання звучить так, Син оформляє документи для приватизації земельної ділянки площею 2 гектара для ведення особистого селянського господарства і ще хоче оформити на себе...

17.11.11 11:59
Автор: Бахмач Аня
6 ответов
Підскажіть будь-ласка можливості внесення земельної ділянки, в статутний фонд ТОВ (в тому числі дозволу на будівництво).

Підскажіть будь-ласка можливості внесення земельної ділянки, що належить на праві приватної власності фізичній особі, резиденту України, в статутний фонд ТОВ. Також потрібно вивчити питання можливості...

Раздел: Другое
25.05.16 15:39
Автор: Елена
3 ответа
Терміново! Право оренди земельної ділянки

Чи має право ресторанний комплекс знаходитися біля школи, де продаються вільно спиртні напої та тютюнові вироби??

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: