21.04.17 15:32
Автор: Артем
3 ответа

Право власності на земельну ділянку

Доброго дня. Допоможіть в такому питанні. Я набув у приватну власність земельну ділянку за договором дарування. Всі документи оформленні належним чинном (є відповідний витяг про право приватної власності). На придбаній ділянці розпочав будувати будинок, який вже готовий на 100 %, проте в експлуатацію не введений (не оформлений як будинок взагалі). В поточному році, ярозлучився з дружиною. ЗА судовим рішенням нам поділили збудований будинок (як будівельні матеріали) в рівних частинах, як спільно нажите майно. Тепер колишня дружина звернулася до суду з позовом про виділення земельної ділянки для обслуговування своєї частини будинку. І тут в мене виникає питання, як можно виділити частину земельної ділянки, якщо вона перебуває у моїй приватній власності (за договором дарування)??? У позовній заяві посилання на ст. 120 Земельного Кодексу. Але ж даний будинок не є будинком юридично, а тільки сукупністю будівельних матеріалів???? Скажіть будь-ласка, чи варто мені хвилюватись з даного приводу, чи є підстави для задоволення такого позову????Дякую.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
21.04.17 17:26
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20577
Артем, тоді, грошей, терпіння та файного правника вам., Але, моя порада, дешевше вийде.
21.04.17 16:25
Автор вопроса: Артем
Касьянов Николай, Так це звісно вихід, але проблема, що я проживаю в цьому будинку на цій земельній ділянці і виїхати мені не має куди.
21.04.17 15:48
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20577
Пане Артем.
Практична порада, якщо немає обмежень, продавайте цю зем. ділянку.
Бо зараз, у наших судах......................
Похожие вопросы:
Приватизація Земельної Ділянки За Свідоцтво Про Право На Спадщину

Дане питання звучить так, Син оформляє документи для приватизації земельної ділянки площею 2 гектара для ведення особистого селянського господарства і ще хоче оформити на себе...

17.11.11 11:59
Автор: Бахмач Аня
6 ответов
Підскажіть будь-ласка можливості внесення земельної ділянки, в статутний фонд ТОВ (в тому числі дозволу на будівництво).

Підскажіть будь-ласка можливості внесення земельної ділянки, що належить на праві приватної власності фізичній особі, резиденту України, в статутний фонд ТОВ. Також потрібно вивчити питання можливості...

Раздел: Другое
05.10.17 14:42
Автор: Олег
3 ответа
Чи маю я право на земельну ділянку пай?

Добрий день допоможіть будь-ласка, склалася така ситуація мій тато помер в 1995 році він був членом КСП. Після його смерті мамі сказали, що померлим земля...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: