19.04.17 21:43
Автор: Чорна Юлія
1 ответ

Юр.особи

Підскажіть , будь ласка, чи є норма де вказується що власники і учасники ЮО відповідають своїм майном у разі винекнення спору,а не тільки майном організації.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
19.04.17 22:22
Специалист Камуз Юрий
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 5
Стаття 52. Цивільно-правова відповідальність фізичної особи - підприємця

1. Фізична особа - підприємець відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення.

2. Фізична особа - підприємець, яка перебуває у шлюбі, відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм особистим майном і часткою у праві спільної сумісної власності подружжя, яка належатиме їй при поділі цього майна.
Стаття 96. Відповідальність юридичних осіб

1. Юридична особа самостійно відповідає за своїми зобов'язаннями.

2. Юридична особа відповідає за своїми зобов'язаннями усім належним їй майном.

3. Учасник (засновник) юридичної особи не відповідає за зобов'язаннями юридичної особи, а юридична особа не відповідає за зобов'язаннями її учасника (засновника), крім випадків, встановлених установчими документами та законом.

4. Особи, які створюють юридичну особу, несуть солідарну відповідальність за зобов'язаннями, що виникли до її державної реєстрації.

Юридична особа відповідає за зобов'язаннями її учасників (засновників), що пов'язані з її створенням, тільки у разі наступного схвалення їхніх дій відповідним органом юридичної особи.
Крім того потрібно ознайомитись з Статутом ЮО.
Похожие вопросы:
22.11.11 11:57
Автор: Марс Настя
2 ответа
Образа особи

Образа особи, яка здійснює державний контроль або нагляд, а також опір, погрози, насильство та інші дії, що перешкоджають виконанню покладених на неї обов'язків, тягнуть за...

27.11.11 13:10
7 ответов
Особисте Селянське Господарство

Вітаю! Чи можливо взяти землі під Особисте Селянське Господарство котрі визнані судом відумерлою спадщиною? і передані територіальній громаді у комунальну власність? І ще одне запитання....

судовий збір сплачується, якщо я подаю заяву про призначення мене як другого опікуна над недієздатною особою?

Мой муж является опекуном своей двоюродной сестры (она инвалид I группы по психическому заболеванию), признанной недееспособной. По представлению органов опеки я подаю заявление о назначении...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: