17.04.17 20:34
Автор: Павло
ответов нет

Знятий з військового обілку викликають у воєнкомат

Я знятий з військового обліку (стоїть відповідний штамп у військовому квитку). На організацію, де працюю, прийшов наказ комісаріату з'явитися військовозобов'язаним для уточнення даних, перекомісії і видачі нових військових квитків, із списком працівників під розпис щодо ознайомлення.
Як розумію, згідно п. 3 ч. 6 ст. 37 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" я не військовозобов'язаний, але у списку до явки я числюсь.Указ Президента щодо нових війьскових квитків передбачає, що старі чинні і замігювати їх новими не обов'язково.
Так думаю, що мене спеціально включили до списку, надіючись, що сам прийду і добровільно поновлюсь на обліку. Чи повинен я ідти увоєнкомат для уточнення даних? І якщо розписався, що з наказом ознайомлений - не зараховує це мене автоматично до згодних на перекомісію, тим самим вже створюючи якусь відповідальність? Дякую!

Присвоить статус
Похожие вопросы:
27.02.12 15:26
1 ответ
Надання відстрочки призовникам

Допоможіть розтлумачити закон "Про військовий обов'язок і військову службу" Хвилює питання пов'язане з Відстрочка від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами за їх...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: