11.04.17 22:03
Автор: Sergey
3 ответа

Відшкодування витрат на лікування

Я являюсь учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1 категорії, інвалідом 3 групи.
20.07.2016 року я був доставлен машиною швидкої помочі до кардіологічного відділення міської лікарні з діагнозом: ІХС. Гострий, повторний Q інфаркт міокарда задньої стінки лівого шлуночка де по 29.07.2016 року і знаходився на стаціонарному лікуванні 20.07.2016 року мені в ургентному порядку була виконана коронаровентрикулографія та проведено стентування серцевої судини. Станом на 20.07.2016 року коронарна стент-система необхідного діаметру і розміру за рахунок бюджетних коштів була відсутня. Мені було запропоновано придбати коронарну стент-ситему за власні кошти. Стентування було проведено коронарною стент-системою Resolute Integrity 3,5х26 мм придбаною мною за власні кошти. Крім того лікування після операції у стаціонарному відділені проводилось теж за мій рахунок.
Прошу Вас надати консультацію - чи маю я право на відшкодування моїх витрат на лікування за рахунок місцевого бюджету?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.04.17 22:57
Отзывы: 2/ 0/ 1  Ответов: 177
Sergey, от саме така ситуація: "нема розміру стенту або відповідного дозування чи форми випуску лікарського засобу" - це дуже часта ситуація. Коли людина не перебуває у невідкладному стані, то можна і почекати, коли то закуплять за бюджетні кошти. А от у Вашому випадку потрібна була термінова операція, до якої не виявилося стенту необхідного розміру. Тому Вашій дружині, як і багатьом іншим, прийшлося купити стент за власні кошти. А тепер буде вкрай важко отримати щось від держбюджету, оскільки такої процедури у держзакупівлях, як повернення коштів громадянам, які придбали виріб медичного призначення, що закуповується за кошти держбюджету, на жаль, немає. Але пробуйте почати з листування або особистого прийому у вище зазначених інституціях.
12.04.17 22:14
Автор вопроса: Sergey
Відповідно до стверджень головного лікаря мені мали поставити стент-систему за за бюджетні кошти, але стент-система необхідного діаметру і розміру на час проведення операції була відсутня. Тому мені було запропоновано придбати необхідний стент за власні кошти.Лікарем були надані реквізити продавця , з вказаною ціною на стент-систему, відповідно до яких моя дружина в подальшому і провела відповідні виплати.
12.04.17 20:11
Отзывы: 2/ 0/ 1  Ответов: 177
Доброго дня! Суть лікування за рахунок бюджетних асигнувань: людині безкоштовно надають обсяг лікування із того, що вже придбано за рахунок бюджету (державного чи місцевого). Варіант: я сьогодні сам заплачу, а нехай завтра мені держава компенсує - не працює. На жаль! Хоча Ви можете звернутися до МОЗ України (або місцевої влади, якщо закупівля стентів іде з місцевого бюджету) із всіма рахунками на ліки та медвироби, які Ви придбали, із заявою про відшкодування витрат. Крім того, Фондсоцстраху (страхування на випадок тимчасової непрацездатності). Теоретично, вони також мали б відшкодувати вартість лікування. Із практики: справа із сумнівними позитивними перспективами
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: