07.04.17 12:51
Автор: Олександр
1 ответ

сплата

Чи потрыбно платити податок на доходи та заповнювати декларацію якщо земля не засівалась(парувалась)і доходу не було

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
08.04.17 08:50
Специалист Морозов Александр
Отзывы: 6/ 0/ 4  Ответов: 670
Декларацию заполнять нужно, и указывать, что дохода не было. А нужно ли платить налог, вам подскажут в налоговой.
Похожие вопросы:
14.10.15 17:20
Автор: Олександр
3 ответа
Звільнення від сплати судового збору в адмін.судочинстві

А адміністративному позові позивача - ф.о звільнили від сплати судового зору згідно ст.5 п 1 ЗУ " Про судовий збір" його позов задовільнили, чи потрібно...

Раздел: Другое
14.02.12 21:03
Автор: Пастернак
3 ответа
"Сплата мита"

Чи звільняються чорнобильці 1 категорії 1і2 групи інвалідності від сплати мита при ввезенні автомобіля з-за кордону?

23.04.12 14:22
2 ответа
Сплата прибуткового податку при наявності посвідчення члена сімЁї загиблого

Згідно Закону України " Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захмсту" у розділі ІІ п.18 вказано "звільнення від сплати прибуткового податку з усіх одержаних...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: