28.03.17 19:04
Автор: Аліна
4 ответа

Оплата відпустки у зв'язку з навчанням

Доброго дня! я працюю на підприємстві на 1,5 посади (1 - основна посада, 0,5 - внутрішнє сумісництво) та навчаюсь в університеті (заочна форма навчання).
Підскажіть як оплачуватиметься мені відпустка у зв'язку з навчанням? тільки за основним місцем? чи і за внутрішнім сумісництвом також?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
29.03.17 10:42
Автор вопроса: Аліна
Ирина *[b]Ирина ***, Дякую!)
29.03.17 10:28
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 454
можна.
29.03.17 09:55
Автор вопроса: Аліна
Ирина ***, [b]Ирина,дякую за відповідь!
А чи можна так, наприклад,що я на підставі виклика з університету напишу заяву на відпустку у зв'язку з навчанням, а по сумісництву заяви про відпустку без збереження заробітної плати у зв'язку з навчальною відпусткою за основним місцем роботи не писатиму та виходитиму на роботу, щоб не втрачати заробітну плату за сумісництвом(по графіку роботи по сумісництву я встигатиму звільнитися в університеті та виходити на роботу)?
28.03.17 22:23
Специалист Ирина ***
Отзывы: 5/ 0/ 1  Ответов: 454
Доброго! навчальна відпустка оплачується за основним місцем роботи, див. Ст. 217 КЗПП. Тривалість навчальної відпустки залежно від курсу навчання і підстави можете подивитися у статті 15 закону про відпустки.
Похожие вопросы:
23.06.15 19:23
Автор: валентина / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ
Працювала медсестрою в обласній лікарні ,взяла відпустку…

Працювала медсестрою в обласній лікарні ,взяла відпустку після чого ще відпрацювавши 1 день вирішила звільнитися. Лікарня відмовляється виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення ,мотивуючи це відсутністю...

Раздел: Другое
15.10.15 16:59
Автор: Аліна
2 ответа
Декретна відпустка та аспірантура

Доброго дня! Допоможіть розібратися в наступній ситуації. Я навчаюся в аспірантурі з відривом від виробництва, бюджет. Найближчим часом маю отримати лікарняний у зв'язку з вагітністю....

02.08.17 19:22
Автор: Олена
3 ответа
відпустка в разі якщо дитина потребує домашнього догляду

Чи може бути надана військовослужбовцю-жінці (матері) відпустка без збереження заробітної плати згідно п.3 ст. 25 Закону України Про відпустки в разі якщо дитина потребує домашнього...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: