25.01.17 12:33
Автор: Яна
2 ответа

Позов від центру зайнятості до фізичної особи

Позов від центру зайнятості до фізичної особи про стягнення коштів підлягає до розгляду в цивільному судочинстві. Підкажіть, будь-ласка, якою нормою цивільного процесуального законодавства це передбачено. Дуже дякую!

Раздел: Страхование
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
25.01.17 13:21
Специалист Ольга Юрьевна
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 81
за что взыскивают?
25.01.17 13:15
Специалист Баринов Денис
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 119
ст.15 ЦПК України
Похожие вопросы:
06.12.12 22:45
14 ответов
Витребування КОПІЇ документів від юридичної особи фізичною особою.

Я хочу змусити юридичну особу надати мені копії документів. Буду звертатись через суд. Питання: Яке звернення мені варрто написати до суду, щоб витрбувати копії документів?...

21.01.16 22:45
Автор: Оксана / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ
Добрий день. Питання: позовна заява від центру…

Добрий день. Питання: позовна заява від центру зайнятості до фізичноі особи про стягнення незаконно отриманоі допомоги на випадок безробіття розглядається в цивільному судочинстві чи адміністративному?....

Раздел: Другое
27.07.11 13:58
3 ответа
Фізична особа-підприємець

Доброго дня! 07.10.2010 я отримала свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця. Види діяльності я вписала такі: 1.Нотаріальна та інша юридична діяльність; 2.Надання індивідуальних послуг. Написала...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: