12.01.17 01:32
Автор: Віктор
1 ответ

Чи може призначатись офіцер медичної служби лікар або начмед черговим частини?

Пошу надати відповідь з посиланням на законодавство статут внутрішньої або вартоваї служби або керівництво з медичного забезпечення наказ номер 317 або певні інструкціі моу в чинній редакції, тощо. За весь період тривалої служби в жодній з військових частин не бачив щоб лікар або фінансист заступали черговим частини. Черговим лікарем заступали, а от в одній частині зіштовхнувся, що ставлять лікарів офіцерів старших лейтенантів і капітанфв черговими частини і черговими лікарями. Чи правомірно це?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
16.01.17 04:56
Автор вопроса: Віктор
Пока відповіді мені на запитання не надано. Найшов сам - Наказ МО України 531 від 2006 року пункт 5.1 заборонено! І санітарний транспорт заборонено використовувати окрім як для перевезення хворих. Так шо ніякий нарядів черговим частини і ніяких йолок. Всіх лікарів стосується: якщо вас призначили черговим частини або по гарнізону, напередодні беріть витяг з наказу з мокрою печаткою, проходьте інструктаж, а в день наряду не виходьте в наряд, і якщо буде призначено службове розслідування, сміливо пишіть пояснювальну і посилайтесь на цей наказ міністра оборони мовляв так і так не виконав письмовий наказ командира бо письмовим наказом прямого начальника міністра оборони мені заборонено. Нехай командир себе топить і далі.
В кого є доступ до секретки почитайте ще *02 і *03 накази від 2015 року
Похожие вопросы:
18.06.12 03:49
1 ответ
Вы можете проверить правильность подсчета трудового стажа военному

Вы можете проверить правильность подсчета трудового стажа военному Займана посада, найменування органу, військової частини № та дата наказу органу, військової частини Період проходжен-ня служби (число,...

10.11.15 15:39
Автор: Ілля
1 ответ
Призначення на нову посаду

Я офіцер був мобілізований у квітні 2015. Був направлений на посаду заступника командира батареї з озброєння. 5 місяців проходив службу в АТО жодного разу не...

26.08.15 15:11
Автор: Олег
2 ответа
переміщення до іншого місця служби

Доброго дня. Скажiть будь-ласка ,чи має право командир частини відмовити у переміщенні для подальшого проходження служби до іншої місцевості офіцера згідно п.113 Положення про проходження...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: