07.01.17 02:24
Автор: prityka_vika_2000
2 ответа

чи можна оскаржити заповіт.

чи можна оскаржити заповіт через 15 рокі?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
07.01.17 19:34
Специалист Ольга Юрьевна
Отзывы: 1/ 0/ 0  Ответов: 81
Відповідно до ст.ст. 256, 257, 261 ЦК України оскарження заповіту можливе протягом загального строку позовної давності, тобто протягом 3-х років з дня, коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права або про особу, яка його порушила. Для певних випадків, законом передбачено правила переривання, зупинення та неврахування цього строку.
07.01.17 12:27
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20577
За наявності для цього підстав, можно. У судовому порядку.
Похожие вопросы:
28.11.11 20:51
Автор: Kovalenko Viktor
1 ответ
Скасування заповіту.

Скасування заповіту. Мужчина (Михаил 1929г.р.) и женщина (Елена 1929г.р.), труженики деревенского происхождения, не отягощенные образованием и воспитанием, каждый, находясь в законно оформленных браках, (и мужчина...

Раздел: Наследство
30.11.15 20:26
Автор: Вита
3 ответа
чи можна оскаржити заповіт через 9 років?

9 років тому назад померла наша бабуся,яка оставила на нас заповіт ми за нею доглядали досить довгий час ,тепер зявився її син,який навіть не приїжав...

Раздел: Наследство
02.12.16 11:48
Автор: Василь / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ
В Заповіті було допущено помилку в прізвищі…

В Заповіті було допущено помилку в прізвищі Спадкодавця, в місці її народження, та не вказано що заповіт посвідчувався не в приміщені сільської ради а вдома,...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: