24.11.16 17:16
Автор: валєрцьо / вопрос с сайта molbuk.ua
1 ответ

Якщо в тебе є ТЕР.ГРОМАДА як Юридичний…

Якщо в тебе є ТЕР.ГРОМАДА як Юридичний СПІЛЬНИЙ власник своєї адмін.Території, то який НКРЕ (вор-в-законє) має право ставити тобі тарифи як ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА твоєї власної публічної адмін.Території ? мені НЕзрозуміло.
ТЕР.Громада-це своєрідне підприємство публічної організації в адміністративній Території,котре окрім того має свою Адміністрацію(виконком ,податкову,суд ,поліцію,пркуратуру,банк і все що потрібно ) і збирає податки фінансові збори ,і оредні та рентні платежі з Території на один спільний ЄДИНИЙ РАХУНОК і відправляє 20%-25%(згідно СТАТУТУ ТЕР.ГРОМАДИ ) податків на утримання Центрального Адміністративного апарату в Київ
пане Каспрук !!!.ви не знаєте чинної Конституції(ст.13,ст.140-143) або просто нахабно захищаєте воров-в-законє(НКРЕ,ПАТ=ЗАТ,і т.п. в анти Конституційно створених за 25 років Юридичних Особах ПРИхВАТНОГО ПРАВА - ПАТ=ЗАТ

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
26.11.16 15:30
Автор вопроса: валєрцьо / вопрос с сайта molbuk.ua
суд мені недоступний . він є органом приХватного права .тобто на службі у феодала =такого ж привтного органу -юридичної особи приватного права . їхня зарплатня вище моєї відсутномті роботи в десятки разів .ЦЕ ПРОСТО ПІХВА ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ ЛЮДЕЙ .
24.11.16 17:31
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 35/ 0/ 0  Ответов: 3196
1. Пан Каспрук здесь "обитает"?
2. Предлагаю по вопросу нарушения Конституции Украины и нормативно-правовых актов обратиться непосредственно в суд.
24.11.16 17:16
Автор вопроса: валєрцьо / вопрос с сайта molbuk.ua
Якщо в тебе є ТЕР.ГРОМАДА як Юридичний СПІЛЬНИЙ власник своєї адмін.Території, то який НКРЕ (вор-в-законє) має право ставити тобі тарифи як ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА твоєї власної публічної адмін.Території ?мені НЕзрозуміло.
ТЕР.Громада-це своєрідне підприємство публічної організації в адміністративній Території,котре окрім того має свою Адміністрацію(виконком ,податкову,суд ,поліціюпркуратуру,банк) і збирає податки фінансові збори і оредні та рентні платежі з Території на один спільний ЄДИНИЙ РАХУНОК і відправляє 20%-25%(згідно СТАТУТУ) податків на утримання Центрального адміністративного апарату в Київ
пане Каспрук .ви не знаєте чинної Конституції(ст.13,ст140-143) або просто нахабно захищаєте воров-в-законє(НКРЕ,ПАТ=ЗАТ,і т.п. в антиКонституційно створених за 25 років Юридичних Особах ПРИхВАТНОГО ПРАВА- ПАТ=ЗАТ
Похожие вопросы:
31.08.11 15:26
1 ответ
який порядок зміни УКТЗЕД, якщо була зроблена помилка приввозі товару на теріторію України?

на теріторію України був ввезений товар з помилковим УКТЗЕД? товар що буцв ввезений звільниний від сплати НДС. а був проведений з кодом, як товар, що...

20.11.13 09:12
Автор: Віталій
3 ответа
Чи можливо оскаржити постанову якщо пропущений термин 10 днів.

Вітаю! 9.11.13 поштою отримав ПОСТАНОАУ від ІДПС, але не встиг подати позов до суду в відведений термін 10 днів. Довести суду поважність простроченого терміну не...

17.05.13 08:52
2 ответа
Який термін кращий між продажами нерухомості

Доброго дня! Я продала в цьому році квартиру,і хочу продати будинок,але чула про збільшений відсоток податку,якщо це все продати в один і той рік.Скажіть будь...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: