31.10.16 11:43
Автор: Антон
1 ответ

Питання щодо 6 місячних контрактів

Добрий день! Запитання щодо 6 місячних контрактів. Був призваний по п'ятій хвилі, відслуживши 11 місяців підписав короткостроковий контракт, по місту роботи питань не виникло (місце і середній заробіток зберігаються). Зараз підписав наступний 6 місячний контракт (з кінця листопада буде діяти). Як в даному випадку можна трактувати статтю 119 КЗпП в частині гарантій мобілізованим, адже там є фраза "... але не більше строку дії контракту"? Фактично, мої 6 місячні контракти діють тільки в особливий період, перерв між ними немає і не буде, до цивільної роботи приступати не буду. Виходячи з логіки, мобілізовані які підписали контракт до закінчення особливого періоду (за якими гарантії стовідсотково зберігаються) і мобілізовані, які підписують в рамках цього ж особливого періоду короткострокові контракти без перерв і виходів на цивільну роботу, знаходяться в рівних умовах. Але стаття 119 не передбачає саме цю ситуацію, тому роботодавець (держслужба центральний орган, до речі) може трактувати ії не на мою користь. Мною був зроблений запит до Мінсоцполітики, у відповіді було процитовано статтю 119 КЗпП та зазначено що в неї не міститься положень щодо збереження місця роботи, посади і середнього заробітку для працівників, які продовжують військову службу за новим контрактом. Також зазначили що цей лист не є нормативно-правовим актом а має лише роз'яснювальний характер. Також однозначної відповіді поки не можуть надати ні юристи по місцю служби, ні юристи по місту роботи; роз'яснення Генштабу щодо прав мобілізованих, які підписали контракти також не передбачило цю ситуацію. Питання дуже актуальне і нове, тому що тільки зараз військовослужбовці за призовом під час мобілізації почали підписувати другі 6 місячні контракти. На які нормативні акти можна посилатися і чим аргументувати свою позицію? Дякую!

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
31.10.16 16:19
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 32
Відповідно до статті 119 КУпП за Вами зберігається робоче місце та середня заробітна плата навідь на строк другого контракту. З Вас потребується лише направлення копії контратку за місцем роботи.
Похожие вопросы:
23.03.16 08:47
2 ответа
Питання збереження місця роботи контрактника

У березні 2015 року був мобілізований, перед мобілізацією працював на підприємстві. В березні цього року не дочекавшись демобілізації підписав короткостроковий контракт терміном на 6 місяців....

03.04.12 12:07
1 ответ
Розрив контракту

Я хочу розірвати контракт із ЗСУ.Відповідно до ПОСТАНОВИ від 4 березня 1994р. N150: "розірвання шлюбу, якщо на вихованні військовослужбовця залишилися згідно з рішенням суду одна...

12.05.16 22:07
Автор: Сергій
6 ответов
Переміщення до іншого місця служби

Добрий день, будь-ласка порадьте, я працюю в Держспецзв'язку, військовослужбовець, хочуть перевести служити в іншу місцевість, але в мене в цьому місті залишаэться дружина, що теж...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: