23.06.16 14:47
Автор: Nik
6 ответов

ДЗК, земельне право, кадастровий номер, публічна карта , документація із землеустрою

Доброго дня.На руках є державні акти( 2 шт) на ділянки,від 2003 р; присвоєно і отримано кадастрові № . 19_ти значні. В архіві ( геокадастру ) документація із землеустрою відсутня,підтверджено письмовою відповіддю на запит.Внести дані про межі земельної ділянки в публічну земельну карту- неможливо,дані на карті - відсутні по фактичному місцезнаходженню, даний № присвоєний іншій ділянці, власнику в іншому місці, по даті оформлення акту пізніше 2003 р ;відновити дані по якихось первинних джерелах - теж немає змоги оскільки останні відсутні ( з невідомих мені причин ).На запит , листом від "Мінрегіонбуду " констатується відсутьність документації в архіві і там же пропонується замовити повторне нове виготовлення ( з повторною оплатою послуг)та внести ( виправити ) дані згідно повторної картографічної зйомки .Згідно із Законом, присвоєння кадастрового № можливо лише при наявності первинних повних , достовірних даних про ділянку .Внесення або звірка чи виправлення помилок може бути лише при наявності первинних паперових носіїв; відновлення даних про межі земельної ділянки на основі топографічних даних щодо меж ділянок дотичних ( суміжних з даною) - не практикується.Таким чином реєстратор та виконавець ( ліцензований землевпорядник - виготовач документації ) не несе відповідальності за вчинені ( не належно вчинені ) дії , бездіяльність чи службову недбалість із втрати первинних документів (чи даних в електронній базі ) і пропонує перекласти відповідальність на замовника з відповідними повторними фінансовими та ін. витратами.Наскільки можливо у законний спосіб "стимулювати" "геокадастр" чи ін. виконати свої обовязки ..? Виготовач документації ( первинної станом на 2003 р уже не є в в полі діяльності по земельних питаннях ).Буду вдячний за відповідь.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
30.06.16 17:07
Автор вопроса: Nik
Людмила Шастун, ..".. потрібно буде надати Витяг з ДЗК на зем.діл., який формується лише з xml..", - тобто законодавець сам створив колізію : "дбаючи " про законність - поставив замовника ( власника ділянки- у глухий кут ), котрий аж ніяким чином не має відношення до формування даних про ділянку чи впливу на зміст, або достовірність останніх ; доручивши від свого імені створювати та зберігати базу даних спеціальному органу ( установі від імені держави) та поставивши між ними арбітра в особі суду, не тільки не передбачив відповідальності виконавця, а й поклав відповідальність на "замовника". Чи не приклад "відповідальної безвідповідальності " ..? Законодавець може виправитись ( яким чином , в особі кого, або через кого ) ?..
30.06.16 12:57
Специалист Людмила .
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 47
Доброго дня. Нажаль, якщо зем.діл. не зареєстрована, та відсутній xml.файл. Ви не зможете відновити межі зем.діл., навіть звернувшись з позовом до суду для того щоб відновити справедливість, Вам потрібно буде надати Витяг з ДЗК на зем.діл., який формується лише з xml.
25.06.16 13:24
Автор вопроса: Nik
Щодо формування бази даних у 2004 р теж пояснили у центрі надання послуг - тоді : 1) яким чином у мене появився 19_ти значний № на зем. акті 2003 року, хто надрукував акт та мав повноваження закріпити печатками відділу РДА.. включно до голограмки ; хто , на основі яких даних та підстав , видав № акта ( передавав, отримував..дані ) , кому , у який спосіб .. ?; 2) про формат "іn.4(електронна копія документів на зем.діл."- уже популярно теж пояснили, що такий мав ( міг ) бути і , можливо, передавався з базою даних ДЗК в Геокадастр при всяких там реорганізаціях цих органів впродовж тих років ; 3) є офіційна відповідь з районного архіву геокадастра про відсутність документів ( просто констатація ); 3) до кого повторно звернутися про можливу наявність файлів " іn.4 " , коли такі є і не конвертовані у формат .xml в силу якихось причин ; 4) у кого знаходиться "поземельна книга " ? ; 4 ) звернутися до землевпорядника за виготовленням нової техдокументації - безпрограшний варіант ( залишається наприкінці ) , але для чого і з якої радості платити двічі і за що, коли вже до цього кошти були сплачені за такий же обєм робіт і при тому безвідповідально ..??? ;5) чому в тому ж акті немає ніяких посилань, реквізитів виконавця ( землевпорядника ) і це ніде не прописано законодавчо..??? 6) чому законодавець не передбачив подібні випадки ..? ; 7) чому не можливо відновити межі ділянки по координатах суміжних сторін, коли такі дані співпадають / по межах суміжних власників - відповідають дійсності /..?
25.06.16 12:36
Специалист Людмила .
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 47
Кадастрова база даних розпочала своє формування з 2004 року, та на той час визначення кадастрових номерів на зем. діл. не могли відбуватися без файлів обміну даними, а саме in.4(електронна копія документів на зем.діл.),архівний примірник технічної документації на землю теж має бути в архіві зем.агенства. Та яккщо ж Ви набули права власності на ці зем.діл. за договором купівлі-продажу, ви б мали теж звернутися до відповідної землевпорядної організації яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт для виготовлення нової тех.документації, або до Центру ДЗК для внесення змін до поземельної книги щодо нового власника, відповідно ж і файлу in.4, зараз це файл формату xml.на Ваше ім'я як нового власника зем.діл.
25.06.16 11:57
Автор вопроса: Nik
Деяке уточнення : державний акт ( акти ) було оформлено на основі "купівлі- продажу" із попереднім власником ділянки; дані по обох актах ( попередньому та існуючому ) оформлялися буквально в проміжок місяця- два перед купівлею ( 2003 рік ). Згідно Закону ( можна навести конкретні статті та п. ) , геокадастр присвоює та надає кадастровий № лише за наявності повноти даних про ділянку.Крім того у центральних органах ( мається на увазі в Києві , куди передаювалися дані в обмін на кадастрові № ) мали б зберігатися файли ( в любому із доступних виглядів , електронному, різних форматах..- починаючи із 2003-2004 р ) .Чи не є втрата такої інформації тим же самим "службовим недбальством" , маючи на увазі Закон про інфомацію, та правила її зберігання? Звичайно, що самим простим і "легким" способом є замовлення на повторне виготовлення документації. Якщо брати до уваги за основу договір ( при його наявності ) між сторонами виконання робіт, то це також не дає аргументів про зникнення первинних документів у архіві ДЗК чи то Геокадастру. Тим більше, що там у любому випадку хочуть мати навіть не електронний обмінний файл ( якщо такий би десь зберігся, а тверду паперову копію з мокрою печаткою ). Чи були у когось преценденти виграшу подібних судових справ , або витребування правоустановчих документів без суду , про первинну приватизацію ділянки з усіма необхідними даними та реквізитами ?...Тому, що виходить досить широка картина зловживань ( це вже не про себе ) : село ( котре в більшій своїй частині горбатіє на землі ) не має захисту у земельних питаннях в силу різних причин , а законодавець ніде не прописує ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ як ліцензіатів , так і реєстраторів, зводячи все до ліберальних норм масового вживання "плати" і ..
25.06.16 10:57
Специалист Людмила .
Отзывы: 0/ 0/ 0  Ответов: 47
Доброго дня! З організацією, яка виконувала на той час землевпорядні роботи Ви мали б укладати договір, згідно якого і виконувались дані роботи. Отже якщо такий відсутній або втрачений, звернувшись навіть до суду довести бездіяльність чи службову недбалість із втрати первинних документів огранізацією, яка вже не діє неможливо.
Похожие вопросы:
11.04.16 22:06
Автор: Надежда
4 ответа
переоформление земельного пая

Добрий вечір!Виникли проблеми під час переоформлення земельного паю по заповіту,звернувшись своєчасно до державного нотаріуса,далі зробили запрос до райдержадміністрації там відправили в іншу організацію зробити технічні...

25.12.11 20:27
Автор: Оля
1 ответ
Приватизація земельної ділянки

Доброго дня! В мене така ситуація: Я купила будинок в селі, прицьому земля під будинком не булу приватизована а був лише кадастровий номер. В угоді...

14.12.16 19:54
Автор: Олена
2 ответа
Социальная карта

Имеет ли право банк снимать с детской социальной карты деньги на погашение кредита? Сотрудник банка говорит, что в договоре я поставила подпись о том, что...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: