27.05.16 08:56
Автор: Сергій
6 ответов

Облік робочого часу військовослужбовців

Добрий день, підскажіть будь ласка, чи правомірні діі начальника залишати військовослужбовця (контрактник) після кожного добового чергування на дві години виконувати додаткові роботи (не пов'язані з посадовими обов'язками) і чи існуе облік робочого часу у війсьовослужбовців, які працюють сутки/трое, ставлять і сутки/двое і після чергування ще додають часи працювати, чи повинні віддавати ці часи в наступний обліковий період?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
29.05.16 23:08
Автор вопроса: Сергій
Дякую Вам за допомогу:-)
29.05.16 18:34
Специалист Стретович Інна
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 115
Отже, в статті чітко передбачено, у зв'язку з чим ВАс мають право залишати. Тому уточнюйте у керівництва про те, що таке мають право робити лише для військових навчань, бойових стрільб та бойового чергування, несення служби в добовому наряді та інших заходів, пов’язаних із забезпеченням боєготовності військових частин. Крім того, є гаряча лінія МО України. Думаю, туди теж варто звертатися
29.05.16 12:58
Автор вопроса: Сергій
З графіком ознайомлюють, ми ставимо підпис, що ознайомлений, але коли весь місяць іде сутки/двое, і не один місяць так згідно графіків, і потім ті часи не віддають ні в наступний період,ні будь-коли,а при запитаннях вказують, що хто несе службу в добовому чергуванні, то без обмеження загальноі тривалості службового часу,тому і питання що це э порушення зі сторони начальника, чи треба жити на роботі, якщо працюэш по графіку?
29.05.16 11:41
Специалист Стретович Інна
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 115
Доброго дня. Графік повинен бути таким, що за місяць Ви не перепрацювали. Тобто з ВАшим графіком Ви повинні бути ознайомлені. Якщо ж цим графіом Вас ніхто не знайомив - відіть у бухгалтерію і поцікавтесь ним (або в кадри). Але якщо Ваш начальник хоче Вас залишити для чогось, що не є військових навчань, бойових стрільб та бойового чергування, несення служби в добовому наряді та інших заходів, пов’язаних із забезпеченням боєготовності військових частин, то це порушення.
29.05.16 10:02
Автор вопроса: Сергій
Тобто якщо у військовослужбовця робота по графіку, то хоч сутки/трое, можна і сутки/двое, і після чергування працювати, тобто не рахуються часи роботи? Не зрозумів статтю закону.
27.05.16 17:43
Специалист Стретович Інна
Отзывы: 6/ 0/ 0  Ответов: 115
Загальна тривалість службового часу військовослужбовців на тиждень не може перевищувати нормальної тривалості робочого часу за відповідний період, визначеної законодавством України (за винятком військових навчань, бойових стрільб та бойового чергування, несення служби в добовому наряді та інших заходів, пов’язаних із забезпеченням боєготовності військових частин, які здійснюються без обмеження загальної тривалості службового часу). Для військовослужбовців за контрактом встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.
Схожі питання:
17.09.15 12:08
Автор: Ірина
1 відповідь
постановка на квартирний облік подружжя військовослужбовців

Я військовослужбовець ЗСУ, перебуваю на квартирному обліку в межах житлової комісії ЗСУ одноосібно, мій чоловік військовослужбовець СБУ, йому відмовляють у постановці на квартирний облік при...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: