01.12.15 08:22
Автор: Руслан
3 ответа

Розірвання контракту військової служби

Доброго дня. Я перейшов в ЗСУ з батальону Донбас. 18 листопада 2014 року підписаний контракт "до кінця особливого періоду". Зараз хочу перевестися в іншу частину. Документи знаходяться в штабі Сухопутних сил. Мене вивели поза штат з усіма "вигодами" з вересня 2015. Чи можна розірвати контракт? Так легше і швидше перейти в іншу частину, але просто так не розірвуть, потрібно юридично сформувати.
P.S. Є бажання і далі проходити службу, доки не закінчиться війна. Тільки не в механізованих бригадах, хто служив зрозуміє. Переводжуся в ВДВ. Письмова згода є, Рапорта всі підписані, ОК "Схід" затвердив. Сухопутка їсть мозок.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
05.12.15 10:16
Автор вопроса: Руслан
Коротше, цікавить можливість розірвання контракту при знаходженні поза штатом від трьох місяців і більше
05.12.15 09:55
Автор вопроса: Руслан
Доброго дня
Письмова згода від 80-ї бригади про те що беруть мене в 80 ОАЕБр з підвищенням (сказали так треба). Рапотра "Про сдачу зброї та посади" підписані командуванням роти на початку вересня. Рапорт "клопотання про перевід" підписаний командуванням роти, батальона, бригади. 3 або 4 вересня.
11 вересня власноруч всі документи було передано в ОК "Схід" а саме, письмова згода, рапорт "клопотання про перевід", результати медкоміссії, та подання від бригади. 13 жовтня документи передано в командування сухопутних військ. вихідний № 1946. Десь там на затрвердженні вони і лежать.
Наголошую. Вже четвертий місяць я знаходжуся поза штатом, може це і є ниточка за яку можна потягнути для розірвання контракту. З такою швидкістю перевод ще на пару трійку місяців затягнеться, а з зарплатнею 563 грн (остання, отримана в листопаді) важкувато прожити честно мені і родині.
Розірвання контракту з 93-ю бригадой дасть змогу підписати новий з 80-ю.
03.12.15 15:19
Специалист Савченко Олена
Отзывы: 6/ 0/ 1  Ответов: 483
Руслане, розумію Вас. Розірвати такі контракти зараз практично не можливо.

Письмова згода є, Рапорта всі підписані,
згода кого?
рапорти про що саме? ким підписані та якого числа?
Похожие вопросы:
20.07.14 23:00
Автор: Дмитро
1 ответ
Розірвання контракту військової служби

Підскажіть, будь ласка, для припинення служби за контрактом(на службі 1.7 року) за причиною шлюбу з іноземкою, це можливо? В інтернеті бачив що можна, проте командування...

20.08.15 20:07
2 ответа
Розірвання контракту військової служби

Доброго дня. Скажiть будь-ласка , можна розiрвати " контракт на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення демобілізаціі" В контрактi написано так: 1) Цей...

07.09.16 12:47
Автор: Ігор
2 ответа
Заільнення з військової служби до закінчення контракту

Підкажіть будь ласка, чи можу я в даний момент звільнитися з військової служби, шляхом розірвання контракту за власним бажанням. Я офіцер ДПСУ, службу проходжу на...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: