30.09.15 18:25
Автор: Елена
3 ответа

как оформить субсидию если владелец дома умер, а мы в доме не прописаны и дом не переоформлен

Дом переоформить мы сможем только через пол года, а впереди зима и мы не сможем отопить дом по таким тарифам без субсидии. Подскажите что нам делать?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.10.15 17:54
Специалист Лукьяненко Олесь
Отзывы: 4/ 0/ 1  Ответов: 119
Согласен с Виктором!
30.09.15 19:59
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3244
Вот что говорит Закон.

6. Субсидія призначається одному з членів домогосподарства,
на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, або
особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому
приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, і
на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних
послуг (далі - орендар). В окремих випадках на підставі рішень
районних, районних у містах Києві і Севастополі держадміністрацій
та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними
комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов
домогосподарства субсидія може призначатися іншій особі,
зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), а також
індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в
експлуатацію, але які сплачують вартість одержуваних
житлово-комунальних послуг. { Абзац перший пункту 6 із змінами,
внесеними згідно з Постановами КМ N 626 ( 626-98-п ) від 07.05.98,
N 822 ( 822-99-п ) від 14.05.99, N 506 ( 506-2001-п ) від
16.05.2001, N 295 ( 295-2011-п ) від 23.03.2011; в редакції
Постанови КМ N 409 ( 409-2014-п ) від 06.08.2014 }

У разі смерті особи, зазначеної в абзаці першому цього
пункту, на яку відкрито особовий рахунок, надання субсидії не
припиняється за умови, що у житловому приміщенні (будинку)
зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за
житлово-комунальні послуги. { Пункт 6 доповнено абзацом другим
згідно з Постановою КМ N 626 ( 626-98-п ) від 07.05.98 }

До встановлення права власності на житло у разі смерті
уповноваженого власника (співвласника)
житлового приміщення, на
якого відкрито особовий рахунок, субсидія призначається одній із
дієздатних осіб, яка на момент смерті власника житлового
приміщення (будинку) зареєстрована в ньому, а у разі, коли
зареєстровані тільки недієздатні особи, - одному з їх опікунів на
підставі рішення районної, районної у мм. Києві і Севастополі
держадміністрації та виконавчого органу міської, районної у місті
(у разі її утворення) ради або утвореної ними комісії та актів
обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства. { Пункт 6
доповнено новим абзацом згідно з Постановою КМ N 475
( 475-2015-п ) від 26.06.2015 }

20. Надання раніше призначеної субсидії припиняється:
у разі переїзду сім'ї в іншу місцевість та настання обставин,
що унеможливлюють надання субсидії (зокрема смерть одинокої
особи
), - з місяця, що настає за місяцем, в якому відбулися зміни;
30.09.15 19:50
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20571
Здравствуйте, Елена.
Без регистрации в доме субсидии не будет, о чем думали раньше?
Схожі питання:
право собственности на дом

Добрый день! Подскажите, пожалуйста, 2 года назад мои родственники (многодетная мать-одиночка (все дети несовершеннолетние) и ее мать-пенсионерка)купили дом в селе. Покупку эту они никак не...

Розділ: Нерухомість
15.08.15 11:46
Автор: Виталий
3 відповіді
положена ли субсидия если в квартире прописан только несовершеннолетний?

В квартире прописан только поврежденный. Положена ли субсидия на оплату ком. У луг по этой квартире?

27.01.16 17:02
Автор: Алина
2 відповіді
Могу ли я подать повторно документы на предоставление субсидии, если раньше мне отказали.

Мне было отказано в назначении субсидии из-за неполного заполнения Декларации о доходах. Могу ли я повторно подать документы с уже правильно заполненной Декларацией?

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: