12.04.15 20:03
Автор: Александр
10 ответов

Получение субсидии на вторую квартиру

На меня оформлено две квартиры.На одну, где проживаю я с мужем, субсидия оформлена. Во второй проживает сын с семьей без договора на аренду. Все члены его семьи, 3 человека,зарегистрированы в ней, но она оформлена пока на меня. По составу семьи и доходам ему также положена субсидия. Каким образом оформить документы без переоформления квартиры на его имя сейчас? Или же дарственная необходима?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
14.04.15 10:28
Автор вопроса: Александр
Козлов Виктор, И последнее, Виктор. В "Інструкції про заповнення бланку" - печатном, высланном по почте, лежащем передо мной, есть дополнение (которого нет в ссылке даже). Цитирую:
6.У Заяві необхідно відмітити чи розглядати питання призначення субсидії комісєю місцевими органами влади, що здійснюється на підставі обстеження умов проживання сім"ї.
Рішення про призначення субсідії комісією приймається у таких випадках:
- заявник є непрацездатною особою, проживає один і бажає отримати субсідію на збільшену площу житла;
- ОСОБОВІ РАХУНКИ ВІДКРИТІ НА ОСОБУ, ЯКА НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНА;
- сім"я протягом 12 місяців перед зверненням здійснила одноразову покупку або оплатила послуги (навчання, будівництво, ремонту, мобільний зв"язок) на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень.

Это я просто для инфы, что в печатном официальном бланке. А вот ВТОРОЙ, ВЫДЕЛЕННЫЙ ПУНКТ, может ли он быть ответом на мой первоначальный вопрос:

Каким образом оформить документы без переоформления квартиры на его имя сейчас?
14.04.15 09:48
Автор вопроса: Александр
Козлов Виктор, Виктор, Вы забыли ещё одно, то, что она лежит передо мной сейчас. Вам ещё и фото её сделать, если Вы не верите мне?
14.04.15 09:46
Автор вопроса: Александр
Козлов Виктор, http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/category;jsessi
13.04.15 18:04
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3422
Александр,
дайте, пожалуйста, ссылку на "Инструкции к бланку ОФИЦИАЛЬНОМ.
Інструкція про порядок заповнення бланків", на которую Вы ссылаетесь.

Давайте руководствоваться нормативно-правовыми актами, а не разъяснениями журналистов, иногда безграмотных.

Вот официальные бланки:

Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2015 р. № 106
ЗАЯВА
про призначення житлової субсидії

Додаток 2
до постанови Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2015 р. № 106
ДЕКЛАРАЦІЯ
про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії

На длинные послания нет смысла давать ответы, которые тоже будут длинными.
Предлагаю: "вопрос -ответ".
13.04.15 14:13
Автор вопроса: Александр
Козлов Виктор,
А вот что говорится в инструкции к бланку ОФИЦИАЛЬНОМ.
Інструкція про порядок заповнення бланків


13 березня 2015 | .


Заяви про призначення житлової субсидії
Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.
При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо.
У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все.
У Заяві про призначення житлової субсидії також необхідно:
1) у графі «Номер особового рахунку» – вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» – вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги;
3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/«немає лічильника».

Декларації про доходи і витрати осіб,
які звернулися за призначенням житлової субсидії
У розділі І вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих – для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
У розділі ІІ заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід.
У розділі ІІІ вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень
13.04.15 14:02
Автор вопроса: Александр
Валерия Ткачук,"середньомісячний дохід на одну особу за попередні 6 місяців..."
Валерія!
Звиняйте, але Ви мабуть не бачили ще ОФІЦІЙНОГО бланка заяви із декларацією про доходи і витрати осіб (які вже надіслані мешканцям квартир, бо те що Ви відповідаете не є дійсним.Те що Ви комментуєте - це відповідь на рекламні повідомлення із різних газетних джерел.
Я повністю ознайомлений із цими Газетними джерелами-рекламами.
По перше - у декларації йдеться запит про доходи за попередній РІК (а в лапках - 12 місіців 2014 рік, це до Вашого відома, коли будете відповідати на інші запитання), а не за півроку, як це було у рекламі.
По друге: в "Інструкції про порядок заповнення бланку" (на 4-й сторінці), у роз"ясненні про доходи, нема роз"яснення про доход студентів, які отримували стіпендію частково, а не за весь 2014 рік!
І по третє.
Мой вопрос касался только про оформление субсидии при лицевом счете , оформленного на другого человека.
Цитую українською мовою "Інструкцію про заповнення бланку" -4 сторінка - перший абзац:
1. Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації ( АБО ОСОБА, ЯКА ФАКТИЧНО СПЛАЧУЄ ВАРТІСТЬ ОДЕРЖУВАНИХ ПОСЛУГ). Далі вже йдеться мова про арендаторів житла...
Прокоментуйте, будь ласка, написане у лапках??
Я лично понял это так, что само заявление может даже заполнять и человек зарегистрированный в квартире (мой сын, как глава семьи, например) без переоформления на него "особового рахунку" (с указанием своих данных).
А вот в графах при перечислении "особових рахункіх" по каждому предприятию, которое предоставляет эти услуги указывать "Особисті рахунки тієї особи, на яку відкрито особовий рахунок".
Я считаю, что не УВИДЕВ И НЕ ПРОЧИТАВ БЛАНК ОФИЦИАЛЬНЫЙ давать ответ на любые другие вопросы нельзя.
Извините за столь длинное послание.
так как он будет неправилен.
13.04.15 12:21
Специалист Валерия Ткачук
Отзывы: 28/ 2/ 1  Ответов: 1318
http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzhavna-pidtrymka/supsydia
З 1 травня 2015 року отримати субсидію стало зовсім просто. Скасовано майже всі обмеження щодо майнового статусу отримувача, крім здійснення одноразової покупки на 50 тисяч гривень. При цьому, забороняється вимагати від заявників інші документи.

Хто має право на отримання допомоги

Право на отримання житлових субсидій мають сім'ї, які платять за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов'язкового відсотка платежу (розраховується індивідуально для кожної сім’ї).

З 1 травня 2015 року оформити субсидію можна на підставі лише двох спрощених  - заяви та декларації про доходи. Кожне домогосподарство одночасно з рахунками у квітні та жовтні 2015 року отримає бланки заяви і декларації, надруковані постачальниками послуг ЖКГ.

При цьому подати документи на оформлення потрібно лише один раз – надалі субсидія автоматично подовжуватиметься до зміни фінансового стану сім’ї. Відправити їх до Управління праці і соціального захисту населення можна і поштою. Перевіряти дані будуть Пенсійний фонд та Державна фіскальна служба.

Обов'язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім'ї за встановленою формулою і залежить виключно від доходів сім’ї:

середньомісячний дохід на одну особу за попередні 6 місяців ділиться на прожитковий мінімум на одну особу (в 2014 році – 1176 грн)

Коефіцієнти 2 і 15 відповідають наступному алгоритму: коли при середньомісячному доході у розмірі двох прожиткових мінімумів на особу сім'я платить за житлово-комунальні послуги 15 % свого доходу.

Після цього розраховується розмір обов’язкового платежу: обов’язковий відсоток платежу множиться на середньомісячний сукупний дохід домогосподарства.

Розрахунок розміру субсидії

Від розміру плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальних нормативів потрібно відняти розмір обов’язкового платежу, а також розмір пільги за наявності.

Знаючи дохід своєї сім'ї, ви можете самостійно розрахувати розмір обов’язкового  платежу і орієнтовний розмір субсидії.

Приклад:

Все що перевищує цю суму (в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами), буде розміром субсидії.

Коли не призначається субсидія

Здійснення одноразової покупки на 50 тисяч гривень протягом року до дня звернення за субсидією.

На які послуги поширюється субсидія

Згідно з програмою житлових субсидій, держава відшкодовує витрати на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг: водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

Крім цього, для сімей, які використовують для опалення тверде паливо, а для приготування їжі скраплений газ, передбачено надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Які нормативи

З 1 жовтня 2014 року субсидія призначається з врахуванням єдиних для всієї України соціальних норм житла та нормативів споживання житлово-комунальних послуг. 

Якщо споживач використовує менше, ніж встановлено соціальним нормативом, гроші не повертатимуться до органу соцзахисту, а залишаться на його рахунку. З їх допомогою родина зможе заплатити за комунальні послуги в майбутньому.

За надлишки площі і використаних комунальних послуг необхідно сплачувати повну вартість послуг.
13.04.15 11:09
Специалист Козлов Виктор
Отзывы: 36/ 0/ 0  Ответов: 3422
Вот что говорит Закон.

Субсидія призначається одному з членів домогосподарства, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації, або особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла, і на яку відкрито особові рахунки із сплати житлово-комунальних послуг.
12.04.15 22:33
Автор вопроса: Александр
Касьянов Николай, То есть - без переоформления самой квартиры (дарственной)переоформить во всех Ком. службах счета? Но ведь ранее оформленные договора на обслуживание с этими ком. сл. также при этом придется переоформлять. А это невозможно без переоформления самой квартиры - официально..., ведь требуют документы на квартиру (тех.паспорт и свидетельство о праве собственности????
12.04.15 21:13
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20865
Здравствуйте, Александр.
На ком л\счет этой квартиры?
Если на вас, просто переоформите л\счет.
Похожие вопросы:
27.05.13 14:29
Автор: Татьяна
2 ответа
Приобритение квартиры в период получения субсидии

Добрый день, Уважаемые юристы! В данный период я получаю субсидию на квартиру , через месяц я покупаю квартиру на свое имя. Подскажите будет противозаконно получать...

01.05.17 15:47
Автор: Олена
10 ответов
Можно ли получить субсидию на дачный участок, если уже получаем субсидию на квартиру

В данный момент в нашей квартире зарегистрировано 4 человека, субсидия оформлена на 4 человека так же. Но по факту двое из них проживают на дачном...

24.07.16 18:01
Автор: Ольга
1 ответ
нужно ли отдавать государству сумму полученной субсидии при размене жилья

Добрый день! Я проживаю со взрослым сыном, ему 30 лет, в квартире площадью 108 кв. м . Получаю субсидию на оплату коммунальных платежей.Мы хотим с...

Раздел: Недвижимость
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: