12.03.15 12:57
Автор: Ірина / вопрос с сайта infoportal.pp.ua
2 ответа

Добрий день! Допоможіть, будь, ласка, розібратися. Мій…

Добрий день! Допоможіть, будь, ласка, розібратися. Мій чоловік був мобілізований 14.02.2015 року. Його середня заробітня плата складається з бюджетних та позабюджетних коштів. За лютий зарплатню ми отримали, але нам повідомили, що виплата за березень буде тільки після компенсації державою підприємству коштів за лютий, і виплата буде тільки бюджетних коштів. Чи правомірні дії бухгалтерії підприємства?

Раздел: Другое
Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.03.15 20:34
Специалист Перетяка Денис
Отзывы: 2/ 0/ 0  Ответов: 216
Так, цілком правомірні, якщо в бюджеті не буде коштів, то ніхто Вам їх виплачувати (окрім держави) не зобов'язаний.
12.03.15 13:56
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20786
Пані Ірина.
Так, правомірні, адже, ці виплати компенсує держ. бюджет.
Похожие вопросы:
21.09.16 16:37
Автор: Лариса / вопрос с сайта buh-galter.info
1 ответ
Добрий день! Скажіть будь-ласка , чи можливо…

Добрий день! Скажіть будь-ласка , чи можливо вивезти дитину до Турції на відпочинок без дозволу батька? Я громадянка України , він проживає з новою сім'єю...

Раздел: Другое
18.08.13 01:18
Автор: Юзвак Женя
2 ответа
допоможіть, будь-ласка, розібратися зі ст. 4 ЗУ "про вищу освіту".

Якщо першу вищу освіту особа здобула на контрактній основі, чи втрачає вона право "поступити на бюджет"? професії різні, освітньо-кваліфікаційний рівень однаковий.

Раздел: Другое
06.09.18 11:41
Автор: Тетяна / вопрос с сайта mykolaiv.info
1 ответ
Добрий день. Допоможіть у вирішенні спірного питання:…

Добрий день. Допоможіть у вирішенні спірного питання: до органу місцевого самоврядування звернувся громадяни Іванов зі скаргою на неправомірне встановлення трансформаторної підстанції громадянином Петровим. Гр. Петрову...

Раздел: Другое
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: