07.01.15 14:10
Автор: Тетяна
3 ответа

Які права має мати-одиначка при скороченні або переводу на іншу роботу в іншу місцевість?

Добрий день! Розясніть, будь ласка, наше відділення банку закривають, всіх співробітників скорочують, а мене повідомили, так як я в розлученні і виховую одна 9 річну дитину мене скоротити не можуть, або перевестися в іншу місцевість тимчасово (банк будуть закривати повністю) або звільняйтеся самі. Чи маю я право не погодитися на перевод в іншу місцевість, і не звільнятися сама? Щоб отримати виплати. Дякую

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
07.01.15 15:19
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20464
[quote author=Тетяна; time=1420634404] Як мені настояти, щоб мене скоротили разом з своїм відділденням по скороченню з виплатами? Дякую
Просто письмово відмовтесь від переводу.
07.01.15 14:40
Автор вопроса: Тетяна
Касьянов Николай, Наказ-повідомлення в кінці листопада на скорочення з лютого місяця я підписала. А тепер мені повідомляють, що скоротить вони не можуть, так як банк ще не ліквідували і можуть запропонувати роботу на іншому відділенні іншого міста. Як мені настояти, щоб мене скоротили разом з своїм відділденням по скороченню з виплатами? Дякую
07.01.15 14:23
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 471/ 15/ 33  Ответов: 20464
Пані Тетяно.
Так, ваше право не погодитись на перевод т а не звільнятися самої, не хай звільняють за п.1 ст. 40 КЗпП. України та платять вихидну допомогу. Ст. 44 КЗпП. України.
Похожие вопросы:
07.04.17 16:19
Автор: Вікторія / вопрос с сайта infoportal.pp.ua
1 ответ
ДОБРОГО дня!виховую сина -дитина інвалід до 18…

ДОБРОГО дня!виховую сина -дитина інвалід до 18 років.Наш діагноз:атиповий аутизм, легка розумова відсталістю, недорозвиток мовлення 2 типу, розлади уваги та поведінки, стереотипів форми поведінки, сенсорна...

Раздел: Другое
09.11.12 19:40
Автор: Серега
15 ответов
Алгоритм несиловой борьбы с незаконными разработками природных ископаемых

В Змієвському р-ні с. Тимченки всупереч активному спротиву громади і відсутності належних документів активно продовжується розробка пісчаного карєру. Мальовнича місцевість, хиткий екобаланс, унікальна річка і...

14.09.15 14:30
Автор: Вова
4 ответа
Чи вважається договір припиненим?

Доброго дня. Прошу допомогти розібратися у наступній ситуації. Між органом місцевого самоврядування та ФОП укладено договір оренди комунального майна, а саме приміщення для розміщення магазину...

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: