07.11.14 16:29
Автор: Александра
1 ответ

Доброго дня! Допоможіть вирішити таку задачу, будь-ласка! НЕОБХІДНЕ коротке обґрунтування власного рішення запропонованої задачі. Фабула далі...

Доброго дня! Допоможіть вирішити таку задачу, будь-ласка!
НЕОБХІДНЕ коротке обґрунтування власного рішення запропонованої задачі.
Фабула
Громадянин Узбекистану Негідний П. та громадянка України Злочинцева О., шляхом розміщення оголошення про працевлаштування у газеті знайомились із громадянами Узбекистану та пропонували їм працювати на сільгоспроботах в Україні із високою оплатою та на привабливих умовах. Ті хто погоджувались на таке працевлаштування писали заяви на ім’я громадянки Злочинцевої О., яка видавала себе за представницю українського сільгосппідприємства. Їм обіцяли платити по 1000 доларів США щомісячно, безкоштовно поселити у найманій квартирі та годувати. Працювати треба було не більше як 8 годин на день.
Громадяни Узбекистану П. та К. добровільно погодились на цю пропозицію та поїхали в Україну. В Україні їх зустрів брат Злочинцевої Злочинцев К. Він розмістив їх у напіврозваленій сільській хаті, де в одній кімнаті проживало по 7-10 осіб, пояснивши, що пізніше він знайде краще житло. Їжу потерпілим довелось готувати самостійно, за власні кошти купуючи продукти. Для того, щоби виконувати норму треба було працювати по 12-14 годин на день без вихідних. Злочинцев К. постійно обіцяв, що знайде краще житло та, що вони отримають навіть більшу оплату від обіцяної. Паспорти всіх працівників перебували у Злочицева К., який сказав, що так буде надійніше. Пропрацювавши місяць в таких умовах, витративши на їжу всі наявні власні кошти та не отримавши платні П. та К. звернулись до Злочинцева К. із вимогою видати їм паспорти та зароблені гроші, на що останній відповів: „Я можу віддати паспорти, але якщо ви поїдете – не отримаєте грошей взагалі. Якщо залишитесь – отримаєте гроші в кінці сезону”. П. та К. телефонували до Негідного П., скаржились на умови роботи та невиплату платні, проте останній повторив сказане Злочинцевим К. Через відсутність коштів на зворотну дорогу та не бажаючи залишитись без будь-якої оплати П. та К. залишились працювати ще на місяць. Згодом до них приєднались М. та С. відправлені в аналогічний спосіб Негідним та Злочинцевою. Через місяць після їх неодноразових скарг та погроз звернутись до міліції Злочинцев К. видав П. та К. по 1000 грн. та сказав, що більше грошей виплатити у нього немає можливості, а цих грошей їм вистачить на дорогу. Після цього П., К., М. та С. звернулись до правоохоронних органів України.
Кваліфікуйте дії Негідника П, Злочинцевої О. та Злочинцева К. Назвіть конкретні ознаки, що свідчать про наявність складу злочину або про його відсутність. Охарактеризуйте кваліфікуючі ознаки у випадку наявності таких. Зазначте: чи зміниться рішення у випадку, якщо Злочинцев К. погрожував вбити потерпілих в разі їх відмови працювати.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
10.11.14 21:27
Специалист Савенко Евгений
Отзывы: 11/ 0/ 2  Ответов: 1475
Как оценку будем делить ?
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: