21.07.14 13:29
Автор: Лора
1 ответ

льготная пенсия

Я женщина, общий стаж работы 35,8 лет, во вредных условиях (Список 1) – 10,8. Есть соответствующая запись в трудовой и Справка от предприятия, подтверждающая вредный характер работы со ссылками на соответствующие Постановления и приказы. Работники Пенсионного фонда требуют еще какие-нибудь документы, но сами не знают какие. Работала я во вредных условиях с 1981 по 1992 год, документы об аттестации рабочих мест не сохранились.
Достаточно ли записи в трудовой и Справки о вредном характере работы для начисления льготной пенсии?
Спасибо.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
25.07.14 11:56
Специалист Боровець Сергій
Отзывы: 6/ 0/ 1  Ответов: 723
думаю має вистачити.

Відповідно до цього Порядку для підтвердження стажу роботи заявник подає до управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах за місцем проживання (реєстрації) такі документи:
1) заяву про підтвердження стажу роботи;
2) довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, а для підприємств, установ, організацій, ліквідованих до 01.07.2004 р. та/або щодо яких немає даних про проведення реєстраційних дій у Єдиному державному реєстрі, - інші документи, які мають підтверджувати факт припинення діяльності підприємства, установи, організації в результаті їх ліквідації (у тому числі архівні);
3) трудову книжку;
4) документи, видані архівними установами, зокрема:
а) довідку про заробітну плату;
б) копії документів про проведення атестації робочих місць;
в) копії документів про переведення на іншу роботу, на роботу з неповним робочим днем, надання відпусток без збереження заробітної плати (у разі відсутності — довідку про їх відсутність).
У разі необхідності заявник може подавати інші документи, які можуть підтверджувати виконання робіт, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: